Osobní horoskop

Vaše povahové vlastnosti, silné a slabé stránky, talenty a karmické zadání.
 

Náš osobní horoskop nám umožňuje objevit naše vnitřní vzorce chování a principy, které vyjadřují náš jedinečný osobitý vývoj. Horoskop je mapou našich potencionálních (často nevyužitých) vloh, které, když si uvědomíme, můžeme začít konstruktivně používat a dát jim prostor k rozvoji.
V horoskopu jsem schopna najít vaše světlé i stinné stránky a vy se můžete naučit se pracovat s nimi.
Uvnitř sebe nosíme přirozené schopnosti, které jsou nám vlastní, aniž by nás je kdokoli učil a bývají to ty věci, které jsme již započali v minulých vtěleních. V paměti naší duše jsou uschovány veškeré události, které jsme si prožili a jestliže jsme na něčem začli pracovat, můžeme si své schopnosti díky horoskopu znovu uvědomit. V horoskopu zmiňuji i vaši karmu, přičemž KARMA je jednoduše zákon akce a rekace - zákon příčiny a následku. 

Současný život je tedy pokračování cesty naší duše a horoskop je mapou, která nám může nastínit cestičky, ale vždy je vše jen na nás samotných, kterou cestou se vydáme. Proto také můžeme pochopit, že někdo se rodí již s těžkým osudem a někomu se naopak daří. Vždy je ale na nás, jak se načíme ke všemu přistupovat a co si do života přitahujeme.