Partnerský horoskop

Máte jakékoliv otázky týkajících se vašeho partnerského vztahu, nebo  jak se k sobě s určitým člověkem hodíte? Nebo vás zajímá, který z několika možných partnerů je vám nejbližší?
Můžete se dozvědět, kde ve vztahu hrozí napěťové situace a kde si naopak vyhovujete. Jestli jde o lásku nebo spíše fyzickou přitažlivost a kam by váš vztah mohl směřovat. Také, kdo je jak nastavený pro vztahy, co Vás u opačného pohlaví přitahuje a co je pro Vás důležité.

Součástí partnerského horoskopu je i stručná prognóza a kompozitní horoskop, tj. že z vás "vytvořím jednu bytost". Přes tento kompozitní horoskop se dá vyčíst, jak působíte jako pár na lidi, ale i co se vám jako páru právě děje.


Nemusí se jednat pouze o partnerské vztahy, ale mohu vám vypracovat srovnávací horoskop i s nějakým vaším kamarádem, zaměstnavatelem, nebo i rodičem, což může být velmi zajímavé, zvlášť pokud nemáte s některým z rodičů nejlepší vztah. Touto cestou se na vztah můžete objektivně podívat a vzájemné energie, proudící mezi vámi, pochopit.
Z horoskopu lze také vyčíst zda se mezi vámi jedná o karmický vztah.

 

Pro sestavení partnerského horoskopu je nutné znát datum, přesný čas a místo narození vás i vašeho partnera. Dále je nutné, abyste měli partnerův souhlas, že údaje o jeho narození mohu použít k vytvoření partnerského horoskopu.