Dětský horoskop

                      
Tento horoskop je určen rodičům, kteří by rádi porozuměli jedinečnosti a citovým, mentálním, duchovním i fyzickým potřebám svého dítěte.
Dítě, kterému rodiče pomohou zjistit, kým je, může mít v životě větší možnost žít naplňující život.
Pomocí horoskopu můžete objevit způsob, jak navázat lepší vztah se svým dítětem a nalézt nové pohledy do jeho nitra.
Můžete zjistit, jak vás dítě vnímá a jak k němu najít cestu, jaké hračky mu mohou nejlépe vyhovovat, jakou formou se bude nejlépe učit, které oblasti jeho tělíčka mají sklon k přetěžování se atd.
Silný vliv na dítě má rodinný životní styl i filozofie, ale když navíc použijete horoskop, můžete mu poskytnout optimální podmínky.
Tyto informace je možno použít pro dítě jakéhokoli věku.

 

Cena: 1200,-Kč (nabízím i dárkový poukaz)
Horoskop v elektronické formě (sepsaných cca 4-7 stran) + 30 min. skype (případně telefonická) konzultace. Po dohodě lze horoskop zaslat i poštou.

 

Klientka Pavla (2.4.2016) napsala:
Hanička mě opět nabila energií, a to jsme spolu mluvili jenom po telefonu:-) Jelikož jsem byla velice spokojená s vypracováním svého osobního horoskopu i konzultací na tento rok, nechala jsem si vytvořit horoskop i pro svého 2-měsíčního syna a jsem moc ráda, že jsem se tak rozhodla. Můžu teď krásně vidět nejenom jeho potenciál, ale i oblasti, na které si dát pozor. Kde ho můžu podpořit a hlavně, jak mu rozumět, když budu mít pocit, že mu nerozumím:-) Jsem nadšená, že taková možnost je a jsem nadšená, že horoskopy tvoří právě Hanička. Jsi úžasná bytost Hani, ještě jednou děkuju!