Titulek: Partnerský horokop Vložil: Aleš Datum: 30.07.2017

Kromě osobního horoskopu jsem si u Hanky objednal také partnerský pro právě začínající vztah. Osobní horoskop tedy již mám, ale ten partnerský mě znovu překvapil. Vidět to, co "cítíte" při osobním setkání s partnerkou napsané na papíře v několika trefně použitých větách, je naprosto jiný rozměr chápání vztahu samotného. A pro mě zásadní a nově bylo vidět, co se stane, když se potkají dva lidé, jaká bytost vznikne, jaké má vlastnosti a co je v tom spojení silné a co zase slabé, to je něco naprosto fascinujícího. Hanka umí i ty partnerské. Snad zkušenost, snad cit, nebo dar od PB spolu s mnoha hodinami Hančiné práce vydají pak za krásné dílo o tom, kdo jsme, co jsme, jací jsme, když jsme s někým v páru. Je v tom velká síla a úplně jiný pohled na pár.

Co s těmi slovy v horoskopu pak uděláte, je už na vás…ale ten Hančin partnerský horoskop vám může soužití lépe pochopit a podstatně ulehčit. Nabídne hravou formu zásadní úvahy pro práci na vašem vztahu, nabídne řešení i těch situací, které jsou kritické a mohou vést k tomu, že to ti dva vzdají a rozejdou se. Mnohdy zbytečně. Ale chtít udělat něco pro vztah už musíte vy sami. Ani Hančin horoskop nezajistí, že to bude v pohodě, pokud oba do vztahu nedají svou lásku, toleranci, hledání pochopení a odpouštění.

Pokud svému partnerskému vztahu chcete rozumět víc než na základě vlastních pozorování a hodnocení, pochopit, co je za oponou, stavte se za Hankou pro společný horoskop. Umí to!

Přidat nový příspěvek