Titulek: Prognostický horoskop Vložil: Pavla Datum: 23.09.2017

Haničku už beru jako svého osobního poradce kdykoli mám pocit, že jsem se "ztratila" a potřebuju nasměrovat na cestu, která je opravdu ta moje a ne někoho jiného. A znovu to krásně a s grácií provedla:-) Kdykoli se s Hankou potkám, nabije mě energií a k tomu sdělí všechny informace tak, že prostě cítím a vím, kam se posunout. Nejde o to, že by mi konkrétně sdělila, co mám dělat.. Jen ve mně probudí to, co mě pak dál vede a dodá mi odvahu k tomu, abych pokračovala i po těch nevyšlapaných cestách. K tomu si ještě uvědomím na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Vím o svých slabých stránkách, ale o to častěji na ně ráda zapomínám v krizových situacích. Proto je fajn být si jich vědom i jaksi s předstihem a využít je ve svůj prospěch. Není to o tom vyhnout se chybám, ale nedělat ty stejné znovu:-) Kromě prognostického horoskopu už mám od Hanky osobní svůj i mého syna a často se k nim vracím, stejně jako k tomu prognostickému. Je prostě fajn mít je po ruce a když tápu, mrknout do nich. Často se v nich ta odpověď objeví. Hani děkuju!:-)

Přidat nový příspěvek