Titulek: Partnerský horoskop Vložil: Patrik Ščudla Datum: 03.05.2019

Po cca 3 letech vztahu jsem partnerce navrhl, že si necháme udělat partnerský horoskop od Hani. Měli jsme od ní už osobní, který se nám osvědčil a v mnohém pomohl pochopit naše osobnosti. Partnerka ale měla ze začátku strach, že se objeví něco v horoskopu, co by mohlo náš vztah rozbít. Když si ale přečetla na webu Hani, jakým stylem horoskop vypracovává, nakonec se její obavy rozplynuly.

Partnerský horoskop od Hani plně splnil to, jak jej ona sama definuje. Ve výkladu rozebrala, kde jsme v souladu a kde je největší nebezpečí k rozpadu vztahu. Na tyto nebezpečí však nahlíží jako na zdroj našeho růstu....tedy ne utíkat od těchto témat, ale jak na ně nahlížet a transformovat na něco užitečného s ohledem na naše osobnosti ovlivněné vesmírnými vlivy. Tam, kde by jiný astrolog řekl "tady je to těžký a asi spolu nevydržíte, pokud se tomu nebudete vyhýbat", ona nabízí inspiraci. Osobně si myslím, že právě vztahy, které jsou problematické v jednom tématu, jsou v jiném tématu velmi láskyplné. Holt neexistuje ideální vztah, jedině tak v hollywoodských filmech.

Jak Hani píše, zaměřuje se na klienty, kteří jsou zralí a jsou ochotni si láskyplně naslouchat a něco pro to dělají. Určitá práce je nutná vždy a časem se určitě zúročí v harmonickém vztahu, který oba naplňuje.

Dále rozebrala potenciál našeho vztahu, popsala co ve svém partnerovi máme, v čem je náš vztah jedinečný i z podvědomé úrovně. Také to, jak to každý z nás má v sobě zakódované a co ho ve vztahu naplňuje, jakého partnera k sobě potřebujeme.

Samozřejmě horoskop není dogma, je potřeba si dát spoustu času na pochopení a přemýšlení, jak to vlastně je … a také, že všechno v horoskopu nemusí být "cajk" (nikdo není neomylný), popř. to můžeme pochopit jinak než je myšleno. Je to jen užitečný pomocník, ne pán! Po měsících zkoumání si díky horoskopu více uvědomujeme, co nás spojuje, kam jít, kde je největší "poklad" našeho vztahu. A v dobách zlých zase pochopit, co se za tím skrývá, čemu se společně naučit a kde musí každý zapracovat sám na sobě. Horoskop nám dal spoustu naděje ve společnou cestu a rozpustil pocit beznaděje, který někdy v konfliktních situacích nastával.

Děkujeme moc Hani.


Přidat nový příspěvek