Titulek: Astrologická konzultace Vložil: Dana Datum: 09.06.2019

Málokdy píší recenze, kromě těch pracovních, kde je to nutnost. Hanku jsem poznala, když byla studentkou střední školy. Já byla v roli učitele, ona moje žákyně. Potom se na dlouhou dobu naše cesty rozešly. Náhodou jsme se potkaly na autobusové zastávce, prohodily pár slov, kde mně Hanka sdělila, že se věnuje astrologií. Vzala jsem to jako informaci, že má Hanka zajímavého koníčka. Čas zase plynul a já jsem v určité životní etapě zjistila, že přešlapuji na místě a nehnu se dál. Otevřela jsem internet s tím, že se zeptám hvězd, co na to říkají. Na Hanku jsem si, v tu chvíli, ani nevzpomněla. Zcela náhodou se mně najednou zobrazila Hančina stránka. Řekla jsem si, že to není náhoda, ale velká výzva. Hanku jsem oslovila, obratem se mi ozvala a domluvily jsme si konzultaci.
Tentokrát jsme si vyměnily role, já byla žákem a Hanka mým učitelem. Nadchlo mě úplně všechno. Hančin profesionální přístup, velká empatie a její cenné rady. Hlavně obrovská dávka energie, kterou jsem v sobě pocítila. Naznačila mně, kde mám silné stránky a hlavně, kde dělám chyby, kde musím ještě hodně zapracovat. Musím také ocenit velmi podrobný výklad planetárního uskupení a jeho vliv na můj další život.
Nejraději bych za Hankou šla hned zítra, jak mě její konzultace “nakopla”, ale ráda si počkám delší čas. Ráda se za ní opět podívám a budu se těšit na její lidský přístup.

Přidat nový příspěvek