Titulek: Důkladný osobní horoskop. A prognóza jako bonus Vložil: Karolína Datum: 29.10.2019

Hanka.

Už za čas s ní by se mělo platit. Bez nadsázky. Ta energie, která z ni vyzařuje, je prostě neuvěřitelná. Při výkladu oceníte i pořádnou dávku empatie, je to takový hvězdný psycholog. No a když ke své osobnosti přidá zkušenosti, profesionální příštup a nadšení, je to úžasné. A to ještě nic nezačalo.

Objednala jsem si u Hanky osobní horoskop s výhledem do budoucna. S velkým očekáváním (a zvědavostí) jsem dorazila na osobní setkání. Čekala na mě příjemná atmosféra, klid, pohoda a pořádný pytel na lenošení, kde jsem více než hodinu trůnila. Takový odpočinek, čas sám pro sebe.

Co mi horoskop přinšel? Díky osobnímu horoskopu jsem získala zase nový (jiný) pohled na sebe sama. A především jsem pochopila hned několik věcí. Hanka mi doporučila praktická cvičení, jak se sebou pracovat. Jsem Beran, a to pořádněj. Takže jsem ocenila třeba tipy, jak pracovat s impulsivním chováním.

Povídání bylo velmi příjemné a Hanka mi vysvětlila vše tak, abych vše chápala. Jako začátečník, který se v astrologii tolik neorientuje, jsem odešla s pochopením. Pochopením sebe i toho, jak vše funguje. Hanka s velkou trpělivostí odpověděla všechny moje zvídané otázky. A že jich bylo.

Celý horoskop, tipy a "budoucnost" jsem si odnesla i na papíře. Hned na několika stránkách. A musím říct, že tak pečlivý přístup asi jen tak nenajdete. Umím si představit, že tak pečlivě sepsaný horoskop, který je dělaný na míru (jinak to taky nejde) vezme několik hodin času.

S radostí a upřímností doporučuji Hanku všem. Především těm, kteří o sobě chtějí něco zjistit. Je to ideální start, jak se sebou začít pracovat.

Hanko, děkuji Ti. Za to, že jsi mi ukázala zase trošku jiný směr. Moudrý směr.

Přidat nový příspěvek