Horoskop vašeho domácího mazlíčka

                                        
Tento horoskop je určen chovatelům zvířátek (pejsků, kočiček, králíčků...), kteří by rádi porozuměli jedinečnosti a citovým, mentálním i fyzickým potřebám svého zvířete.

Mimo jiné se můžete dozvědět, jaký má nejsilněji obsazený živel horoskopu - tedy jeho přirozený temperament, který by neměl být potlačen. Dále také například, jak má ve svém osobním horoskopu postavenou Lunu, která spolu s Venuší ukazuje na jeho city a emoce a co má rád. Merkur inteligenci, Mars zase fyzickou energii.
Zajímavé je také dívat se na zdraví, např. jaké bude mít Vaše zvířátko trávení, či sklony k úrazům apod. 
Můžete zjistit, jak vás váš domácí mazlíček vnímá a jak k němu najít cestu a to nejlépe již od malička. V jakých oblastech budete mít harmonii (i kolik lásky až ve vašem vztahu může být) a na kterých bude třeba zapracovat.
Tento horoskop se dá vypracovat i v době, kdy si vybíráte zvířátko - mohu jej za dohodnutou cenu zestručnit a porovnat vám např. na víc zvířátek najednou.  


Cena: 490,-Kč (nabízím i dárkový poukaz)
Horoskop je v PDF elektronické formě (sepsaný na cca 2-3 strany) a v případě zájmu do něj vložím na úvodní stránku i vámi zaslanou fotku.
Po dohodě lze horoskop zaslat i poštou.

Horoskop mohu sepsat i formou příběhu, který vašemu miláčkovi můžete číst.