Kalendář plodných dnů         

Nabízím Vám výpočet termínů na následující jeden rok, kdy jsou "podle hvězdiček" největší šance k početí. Vybírám je s ohledem na co nejlepší průběh těhotenství, vývoj plodu atd. 
Napíši Vám také i vhodná (většinou několikaměsíční) období, kdy máte velké šance na otěhotnění. 
Často mi přijde silná myšlenka, kdy je klientka nachystaná, nebo že není ještě čas a pak se dá dále dohledat nejvhodnější doba.
Touto metodou se také dá také skloubit astrologický postup s lékařským (tedy když si např. řešíte umělé oplodnění), kdy se mohu pokusit nalézt co nejharmoničtější aspekty, abych Vám i takto mohla dopomoci k těhotenství.
Jedná se zde o bezpečný způsob, jak pomoci přírodě. 

Stačí Vám k tomu znát datum, čas a místo vašeho narození a nemusíte podstupovat žádnou náročnou proceduru, jen se milovat ve správný čas. 

Částečně lze určit i pohlaví, jde zde o to, že když se nachází při početí Luna (která je při určování plodných dnů důležitá) v Beranu, Blížencích, Lvu, Střelci, Vahách či Vodnáři, měl by se ženě narodit chlapeček, ale jestliže bude vajíčko oplodněno např. za 48 hodin, kdy už Luna vstoupí do ženského znamení, může to být holčička. 
 
Cena: 300,-Kč

Váš osobní kalendář plodných (s doplňujícím textem) Vám zašlu na email do 5 pracovních dnů od připsání částky na účet. Po dohodě lze zaslat i poštou.