Kalendář plodných dnů

                 
Nabízím Vám výpočet termínů na následující jeden rok, kdy jsou "podle hvězdiček" největší šance k početí. 
Vybírám je s ohledem na co nejlepší průběh těhotenství, vývoj plodu atd. 
Napíši Vám také i vhodná (většinou několikaměsíční) období, kdy máte velké šance na otěhotnění. 

Často mi přijde silná myšlenka, kdy je klientka nachystaná, nebo že není ještě čas a pak se dá dále dohledat nejvhodnější doba.
Touto metodou se také dá také skloubit astrologický postup s lékařským (tedy když si např. řešíte umělé oplodnění), kdy se mohu pokusit nalézt co nejharmoničtější aspekty, abych Vám i takto mohla dopomoci k těhotenství.
Jedná se zde o bezpečný způsob, jak pomoci přírodě. 

Stačí Vám k tomu znát datum, čas a místo vašeho narození a nemusíte podstupovat žádnou náročnou proceduru, jen se milovat ve správný čas.
 

Částečně lze určit i pohlaví, jde zde o to, že když se nachází při početí Luna (která je při určování plodných dnů důležitá) v Beranu, Blížencích, Lvu, Střelci, Vahách či Vodnáři, měl by se ženě narodit chlapeček, ale jestliže bude vajíčko oplodněno např. za 48 hodin, kdy už Luna vstoupí do ženského znamení, může to být holčička. 
 
Cena: 500,-Kč

Váš osobní kalendář plodných (s doplňujícím textem) Vám zašlu na email do 5 pracovních dnů od připsání částky na účet. Po dohodě lze zaslat i poštou.

Zuzana Dokoupilová (08.04.2018) napsala:

S mužem jsme chtěli miminko. Začala jsem sledovat svůj cyklus a snažila jsem se "vychytat" ten správně načasovaný okamžik ovulace. Pár měsíců se mi to nedařilo, nebyla jsem si jistá. A tak jsem si nechala poradit od hvězd...teda Hanky, která umí ve hvězdách číst. Sestavila mi takový kalendář, ve kterém byly nejen nejvhodnější termíny ale i přesný čas, kdy je opravdu největší pravděpodobnost otěhotnění ale také, kdy tak úplně ideální termín zrovna není...kdy nám hvězdy radily do toho nejít. A vyšlo to, přesně v termín, který nám v kalendáři vyšel jako optimální, k nám dušička přišla a narodil se nám zdravý a úžasný syn. Ještě jednou Hani děkuji za tvé skvělé poradenství. Určitě mohu jen doporučit. Zuzka

 

Petra Chříbková (30.11.2017) napsala:

Dobrý den paní Šimoníková,
nepsala jsem dříve, abych něco nezakřikla. V únoru jste mi zpracovávala kalendář plodných dnů a psala jste, že by se to mohlo podařit už v březnu. No a taky že jo :) :). V listopadu se nám narodil malý Česťa. A proto bych ráda také využila Vaší nabídky zpracování dětského horoskopu.
Mockrát bych Vám touto cestou chtěla poděkovat. Ani nevíte, jak jsem ráda, že se to povedlo a pravda, moc jsem tomu nevěřila :). Jsem ráda, že jsem si vybrala na výpočet zrovna Vás.
Hezký večer a ještě jednou moc velké díky.

 

Klientka Pavla (10.11.2015) napsala:

Milá Hani,
ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za Tvůj horoskop a povídání, které proběhlo v lednu. Od té doby se stala spousta věcí a jednou z nich je i to, že jsem těhotná - už v 8 měsíci:-) A právě když jsem byla u Tebe, řešili jsme i těhotenství a případné umělé oplodnění a Ty jsi říkala, že máš pocit, že dušička už je někde kolem, no a opravdu byla:-) Otěhotněla jsem přirozeně a až na pár drobností všechno probíhá úplně v pohodě. A právě i Tvůj horoskop a přístup mi pomohl udržet nadhled i v horších chvílích a vždycky mi dodá důvěru v sebe sama, když začnu pochybovat.
Takže ještě jednou moc díky!