O mně

Hana Šimoníková

Narodila jsem se 7.5.1982 v Brně.
Už od dětství mě zajímaly věci mezi nebem a zemí, trávila jsem spoustu času mezi knihami a v 15-ti letech jsem četla lidem z karet.
Jednoho dne jsem se ocitla v ohrožení života a na základě tohoto zážitku jsem začala mít stále se opakující fyzické potíže. Protože mi s nimi žádný lékař nedokázal pomoci a nalézt příčinu, uvědomila jsem si, že mi tím chce moje duše něco důležitého říci. Došlo mi, že je třeba "vrátit se zpět k sobě".
Ze začátku mi velice pomohl můj první "učitel", kamarád a astrolog (teď již zesnulý) Zdeněk Vacek, díky kterému jsem si uvědomila, že můj dosavadní život nebyl v souladu s tím, jaká opravdu jsem, co cítím a skutečně potřebuji.
Dále pro mě byly přínosné semináře u Petra Velechovského, zvláště pak návraty do minulosti na Týdnu hledání kořenů.
Následně jsem potkala výbornou "učitelku" Olgu, se kterou již roky povídáme o PRINCIPECH ŽIVOTA.
Na své cestě hledání jsem došla až k astrologii. Přihlásila jsem se na kurz k paní RNDr. Aleně Bratkové, u které mě astrologie natolik pohltila, že jsem si pod jejím vedením udělala další astrologické kurzy. Následně jsem vystudovala další tři ročníky astrologie u Ing. Evy Prokešové a astrolokonzultace mi poskytla i Lada Silva Lago.
Postupně se mými "učiteli" stávalo čím dál víc lidí a pochopila jsem, že každý, koho na své cestě životem potkávám, mi může být velkou inspirací.
Svými názory jsou mi vnitřně blízcí manžele Tomášovi, Luise L. Hay, Anastasia, Anita Morjani, Eckart Tolle, Prentice Mulford, Miroslava Hrabica a další.