O mně

HANA ŠIMONÍKOVÁ

Narodila jsem se 7.5.1982 v Brně.
Už od dětství mě zajímaly věci mezi nebem a zemí, trávila jsem spoustu času mezi knihami a od 15-ti let jsem četla lidem z karet a z ruky.
Jednoho dne jsem se ocitla v ohrožení života a na základě tohoto zážitku jsem začala mít stále se opakující fyzické potíže. Protože mi s nimi žádný lékař nedokázal pomoci a nalézt příčinu, uvědomila jsem si, že mi tím chce moje duše něco důležitého říci. Došlo mi, že potřebuji nalézt hlavně sama sebe, kým a čím jsem a začala jsem se věnovat sama sobě.
Ze začátku mi velice pomohl můj první "učitel", kamarád a astrolog (teď již zesnulý) Zdeněk Vacek, díky kterému jsem si uvědomila, že můj dosavadní život nebyl v souladu s tím, jaká opravdu jsem, co cítím a skutečně potřebuji.
Dále pro mě byly přínosné semináře u Petra Velechovského, zvláště pak návraty do minulosti na Týdnu hledání kořenů.
Následně jsem potkala výbornou "učitelku" Olgu, se kterou již roky povídáme o PRINCIPECH ŽIVOTA.
Postupně se mými "učiteli" stávalo čím dál víc lidí a pochopila jsem, že každý, koho na své cestě životem potkávám, mi může být velkou inspirací.
Moc ráda se také učím z videí a knih, např. od manželů Tomášových, Louise Hay, Eckharta Tolleho, Prentice Mulforda, Miroslava Hrabici a dalších.
Sešlo se více věcí a já se přihlásila na kurz k paní RNDr. Aleně Bratkové, u které mě astrologie natolik pohltila, že jsem si pod jejím vedením udělala další astrologické kurzy. Následně jsem vystudovala další tři ročníky astrologie u Ing. Evy Prokešové a astrolokonzultace mi poskytla i Lada Silva Lago.
Nejvíce se však učím ve svém denním žití, ve spolupráci s blízkými a se svými klienty v praxi.

Mimo astrologie a "principů života" je mi blízká psychosomatika, reflexologie a další. A hlavně - miluji svůj život. :o)