Vaše názory

Titulek: osobní/prognostický horoskop Vložil: Renata Pertlová Datum: 12.03.2020

Moc vám děkuji za osobní/prognostický horoskop.Musím říci,že jsem ho přečetla snad jedním dechem,..:o) Je to velice srozumitelné a výstižné,nemám k tomu co dodat.Jsem opravdu spokojena. Ještě jednou moc děkuji.

Titulek: Osobní horoskop Vložil: Jana Datum: 20.12.2019

Hanička je úžasný člověk, který rozdává pozitivní energii a pomáhá prostřednictvím hvězd ostatním. Rozebere vás od hlavy až k patě s pečlivým vysvětlením všech souvislostí. Překvapilo mě kolik toho o mě hvězdy řekly, některé věci byly natolik konkrétní, že nemohlo jít o náhodu. Haničku doporučuji všem, kteří jsou zvídaví a chtějí se o sobě dozvědět víc, nebo chtějí najít řešení při osobních problemech ať už v pracovní, nebo partnerské rovině. Hanka a její horoskop vám může pomoci. Děkuji Ti Hani :)

Titulek: Důkladný osobní horoskop. A prognóza jako bonus Vložil: Karolína Datum: 29.10.2019

Hanka.

Už za čas s ní by se mělo platit. Bez nadsázky. Ta energie, která z ni vyzařuje, je prostě neuvěřitelná. Při výkladu oceníte i pořádnou dávku empatie, je to takový hvězdný psycholog. No a když ke své osobnosti přidá zkušenosti, profesionální příštup a nadšení, je to úžasné. A to ještě nic nezačalo.

Objednala jsem si u Hanky osobní horoskop s výhledem do budoucna. S velkým očekáváním (a zvědavostí) jsem dorazila na osobní setkání. Čekala na mě příjemná atmosféra, klid, pohoda a pořádný pytel na lenošení, kde jsem více než hodinu trůnila. Takový odpočinek, čas sám pro sebe.

Co mi horoskop přinšel? Díky osobnímu horoskopu jsem získala zase nový (jiný) pohled na sebe sama. A především jsem pochopila hned několik věcí. Hanka mi doporučila praktická cvičení, jak se sebou pracovat. Jsem Beran, a to pořádněj. Takže jsem ocenila třeba tipy, jak pracovat s impulsivním chováním.

Povídání bylo velmi příjemné a Hanka mi vysvětlila vše tak, abych vše chápala. Jako začátečník, který se v astrologii tolik neorientuje, jsem odešla s pochopením. Pochopením sebe i toho, jak vše funguje. Hanka s velkou trpělivostí odpověděla všechny moje zvídané otázky. A že jich bylo.

Celý horoskop, tipy a "budoucnost" jsem si odnesla i na papíře. Hned na několika stránkách. A musím říct, že tak pečlivý přístup asi jen tak nenajdete. Umím si představit, že tak pečlivě sepsaný horoskop, který je dělaný na míru (jinak to taky nejde) vezme několik hodin času.

S radostí a upřímností doporučuji Hanku všem. Především těm, kteří o sobě chtějí něco zjistit. Je to ideální start, jak se sebou začít pracovat.

Hanko, děkuji Ti. Za to, že jsi mi ukázala zase trošku jiný směr. Moudrý směr.

Titulek: Osobní horoskop s prognózou Vložil: Veronika Datum: 03.10.2019

Nechala jsem si u Haničky vypracovat osobní horoskop s prognózou. Nevěděla jsem moc, co od toho očekávat a byla jsem velmi mile překvapena. Nejen, že je Hanka neskutečně zapálená pro věc, což se odráží na její pečlivosti, vědomostech a profesionalitě, ale také si s vámi o všem promluví na osobní konzultaci a dá vám ještě takový jiný pohled na věc a pochopení dané problematiky. Horoskop byl rozsáhlý a jsem za něj moc ráda. Je skvělé ho mít ve vytištěné podobě a moct se k tomu vracet :)
Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí, některé byly potvrzením toho, co jsem už sama dlouho v sobě cítila a Hanička mi poradila, jak s tím naložit dál.
Na Vánoce si nechám vypracovat horoskopy i pro své blízké (samozřejmě s jejich souhlasem).

Moc děkuji za všechno a těším se na další společné chvíle :)

Titulek: Astrologická konzultace Vložil: Dana Datum: 09.06.2019

Málokdy píší recenze, kromě těch pracovních, kde je to nutnost. Hanku jsem poznala, když byla studentkou střední školy. Já byla v roli učitele, ona moje žákyně. Potom se na dlouhou dobu naše cesty rozešly. Náhodou jsme se potkaly na autobusové zastávce, prohodily pár slov, kde mně Hanka sdělila, že se věnuje astrologií. Vzala jsem to jako informaci, že má Hanka zajímavého koníčka. Čas zase plynul a já jsem v určité životní etapě zjistila, že přešlapuji na místě a nehnu se dál. Otevřela jsem internet s tím, že se zeptám hvězd, co na to říkají. Na Hanku jsem si, v tu chvíli, ani nevzpomněla. Zcela náhodou se mně najednou zobrazila Hančina stránka. Řekla jsem si, že to není náhoda, ale velká výzva. Hanku jsem oslovila, obratem se mi ozvala a domluvily jsme si konzultaci.
Tentokrát jsme si vyměnily role, já byla žákem a Hanka mým učitelem. Nadchlo mě úplně všechno. Hančin profesionální přístup, velká empatie a její cenné rady. Hlavně obrovská dávka energie, kterou jsem v sobě pocítila. Naznačila mně, kde mám silné stránky a hlavně, kde dělám chyby, kde musím ještě hodně zapracovat. Musím také ocenit velmi podrobný výklad planetárního uskupení a jeho vliv na můj další život.
Nejraději bych za Hankou šla hned zítra, jak mě její konzultace “nakopla”, ale ráda si počkám delší čas. Ráda se za ní opět podívám a budu se těšit na její lidský přístup.

Titulek: Partnerský horoskop Vložil: Patrik Ščudla Datum: 03.05.2019

Po cca 3 letech vztahu jsem partnerce navrhl, že si necháme udělat partnerský horoskop od Hani. Měli jsme od ní už osobní, který se nám osvědčil a v mnohém pomohl pochopit naše osobnosti. Partnerka ale měla ze začátku strach, že se objeví něco v horoskopu, co by mohlo náš vztah rozbít. Když si ale přečetla na webu Hani, jakým stylem horoskop vypracovává, nakonec se její obavy rozplynuly.

Partnerský horoskop od Hani plně splnil to, jak jej ona sama definuje. Ve výkladu rozebrala, kde jsme v souladu a kde je největší nebezpečí k rozpadu vztahu. Na tyto nebezpečí však nahlíží jako na zdroj našeho růstu....tedy ne utíkat od těchto témat, ale jak na ně nahlížet a transformovat na něco užitečného s ohledem na naše osobnosti ovlivněné vesmírnými vlivy. Tam, kde by jiný astrolog řekl "tady je to těžký a asi spolu nevydržíte, pokud se tomu nebudete vyhýbat", ona nabízí inspiraci. Osobně si myslím, že právě vztahy, které jsou problematické v jednom tématu, jsou v jiném tématu velmi láskyplné. Holt neexistuje ideální vztah, jedině tak v hollywoodských filmech.

Jak Hani píše, zaměřuje se na klienty, kteří jsou zralí a jsou ochotni si láskyplně naslouchat a něco pro to dělají. Určitá práce je nutná vždy a časem se určitě zúročí v harmonickém vztahu, který oba naplňuje.

Dále rozebrala potenciál našeho vztahu, popsala co ve svém partnerovi máme, v čem je náš vztah jedinečný i z podvědomé úrovně. Také to, jak to každý z nás má v sobě zakódované a co ho ve vztahu naplňuje, jakého partnera k sobě potřebujeme.

Samozřejmě horoskop není dogma, je potřeba si dát spoustu času na pochopení a přemýšlení, jak to vlastně je … a také, že všechno v horoskopu nemusí být "cajk" (nikdo není neomylný), popř. to můžeme pochopit jinak než je myšleno. Je to jen užitečný pomocník, ne pán! Po měsících zkoumání si díky horoskopu více uvědomujeme, co nás spojuje, kam jít, kde je největší "poklad" našeho vztahu. A v dobách zlých zase pochopit, co se za tím skrývá, čemu se společně naučit a kde musí každý zapracovat sám na sobě. Horoskop nám dal spoustu naděje ve společnou cestu a rozpustil pocit beznaděje, který někdy v konfliktních situacích nastával.

Děkujeme moc Hani.


Titulek: Prognostický horoskop Vložil: Iva Datum: 20.04.2019

Hani je úžasná :-) horoskop mi vypracovala již podruhé takže můžu s odstupem času konstatovat, že to funguje.
I když horoskop není přesná předpoveď událostí-jak jsem původně očekávala....Stejně je fantastické že dokáže předem označit oddobí které je příznivé třeba k plnění snů či naopak při nepříznivém postavení planet kdy se nepouštět do závažných rozhodnutí a využít ke zklidnění sebebesama.
Konzulatece je povídání které vám umožní jiný úhel pohledu, na problém i na vás. Za mě doporučuji.

Titulek: partnerský horoskop Vložil: Veronika Datum: 08.01.2019

S Hankou jsem byla v kontaktu již dříve, když jsem si nechávala vypracovávat osobní horoskop pro sebe i syna, a již tehdy jsem byla velmi spokojená s jejím pozitivním přístupem a s vypracovanými horoskopy. Osobní i telefonické setkání bylo příjemné a rovněž poučné. Hanka je empatická a její lidský přístup je velkou výhodou při kontaktu s ní. Nyní jsem si nechala zpracovat partnerský horoskop a Hanka opět nezklamala, vše pojala a vystihla perfektně. Hani, velké díky za tvé nadšení, skvělou práci a rady, kterých není nikdy dost.

Titulek: Kalendář plodných dnů Vložil: Zuzka Dokoupilová Datum: 05.09.2018

S mužem jsme chtěli miminko. Začala jsem sledovat svůj cyklus a snažila jsem se "vychytat" ten správně načasovaný okamžik ovulace. Pár měsíců se mi to nedařilo, nebyla jsem si jistá. A tak jsem si nechala poradit od hvězd...teda Hanky, která umí ve hvězdách číst. Sestavila mi takový kalendář, ve kterém byly nejen nejvhodnější termíny ale i přesný čas, kdy je opravdu největší pravděpodobnost otěhotnění ale také, kdy tak úplně ideální termín zrovna není...kdy nám hvězdy radily do toho nejít. A vyšlo to, přesně v termín, který nám v kalendáři vyšel jako optimální, k nám dušička přišla a narodil se nám zdravý a úžasný syn. Ještě jednou Hani děkuji za tvé skvělé poradenství. Určitě mohu jen doporučit. Zuzka

Titulek: Velke diky Vložil: Veronika Datum: 20.03.2018

Ve svem zivote jsem se dostala takzvane do uzkych a shodou nahod jsem se dostala k Hanicce, ktera mi vypracovala osobni i partnersky horoskop.
Neskutecne mi konzultace s ni pomohla a dodala mi mnozstvi pozitivni energie, z ktere cerpam dodnes.
Nejvic si vazim, vstricneho pristupu a neskutecne podpory i po case, kdyz jsem se na ni obratila emailem.

Ani nevite, jak jste mi Hani pomohla.
Ze srdce dekuji a at se vam dari.
Vojtova

Titulek: Osobní horoskop Vložil: Iva Datum: 10.02.2018

Milá Haničko,moc děkuji za vypracování osobního horoskopu i za velmi příjemné setkání a povídání.
Přeji hodně štěstí :-)

Titulek: Kalendář plodných dnů Vložil: Petra Chříbková Datum: 30.11.2017

Dobrý den paní Šimoníková,
nepsala jsem dříve, abych něco nezakřikla. V únoru jste mi zpracovávala kalendář plodných dnů a psala jste, že by se to mohlo podařit už v březnu. No a taky že jo :) :). V listopadu se nám narodil malý Česťa. A proto bych ráda také využila Vaší nabídky zpracování dětského horoskopu.
Mockrát bych Vám touto cestou chtěla poděkovat. Ani nevíte, jak jsem ráda, že se to povedlo a pravda, moc jsem tomu nevěřila :). Jsem ráda, že jsem si vybrala na výpočet zrovna Vás.
Hezký večer a ještě jednou moc velké díky.

Titulek: Kdybych byl král, Hani by byla moje dvorní astroložka :-) Vložil: Patrik Ščudla Datum: 26.11.2017

Na vypilování strategie života se přímo Hani zaměřuje. Buďte tedy králi svého života!
Za 43 let svého života a 9 let práce na osobním rozvoji si troufám říct, že už
o sobě dost vím. Nestál jsem tedy o horoskop, který mě povede jako
vodící pes slepého. Chtěl jsem se s její pomocí posunout o několik levelů dál.
Hani mi moje klady a zápory vypočetla z horoskopu celkem přesně a tím jsem se ujistil, že mou zvolená cesta je ta pravá. Odstranil jsem pochyby, které někde v skrytu hlodaly. A samosebou jsem si i uvědomil nějaké mé falešné představy, které produkuje jen rozum na základě matoucích hodnot
nabízených „Systémem“. Někdy se rozum snaží znásilnit duši a pak jdeme cestou neštěstí.

Hani je schopna nejen objevit potenciál zrozence, ale také ukázat cestu,
identifikovat překážky. Samosebou, nic není na 100%...ale ten, kdo o sobě
nechce přemýšlet, ten nemůže využít horoskop od HANI na maximum.

Hani pomůže najít cestu ke štěstí, seberealizaci a spokojenosti.
Ale pak už musí máknout každý sám, nikdo to za něj neudělá.
I v mém horoskopu se objevili nové informace k přemýšlení o sobě,
takže mám zase o čem kontemplovat, jít do hloubky.

Titulek: Prognostický horoskop Vložil: Pavla Datum: 23.09.2017

Haničku už beru jako svého osobního poradce kdykoli mám pocit, že jsem se "ztratila" a potřebuju nasměrovat na cestu, která je opravdu ta moje a ne někoho jiného. A znovu to krásně a s grácií provedla:-) Kdykoli se s Hankou potkám, nabije mě energií a k tomu sdělí všechny informace tak, že prostě cítím a vím, kam se posunout. Nejde o to, že by mi konkrétně sdělila, co mám dělat.. Jen ve mně probudí to, co mě pak dál vede a dodá mi odvahu k tomu, abych pokračovala i po těch nevyšlapaných cestách. K tomu si ještě uvědomím na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Vím o svých slabých stránkách, ale o to častěji na ně ráda zapomínám v krizových situacích. Proto je fajn být si jich vědom i jaksi s předstihem a využít je ve svůj prospěch. Není to o tom vyhnout se chybám, ale nedělat ty stejné znovu:-) Kromě prognostického horoskopu už mám od Hanky osobní svůj i mého syna a často se k nim vracím, stejně jako k tomu prognostickému. Je prostě fajn mít je po ruce a když tápu, mrknout do nich. Často se v nich ta odpověď objeví. Hani děkuju!:-)

Titulek: Partnerský horokop Vložil: Aleš Datum: 30.07.2017

Kromě osobního horoskopu jsem si u Hanky objednal také partnerský pro právě začínající vztah. Osobní horoskop tedy již mám, ale ten partnerský mě znovu překvapil. Vidět to, co "cítíte" při osobním setkání s partnerkou napsané na papíře v několika trefně použitých větách, je naprosto jiný rozměr chápání vztahu samotného. A pro mě zásadní a nově bylo vidět, co se stane, když se potkají dva lidé, jaká bytost vznikne, jaké má vlastnosti a co je v tom spojení silné a co zase slabé, to je něco naprosto fascinujícího. Hanka umí i ty partnerské. Snad zkušenost, snad cit, nebo dar od PB spolu s mnoha hodinami Hančiné práce vydají pak za krásné dílo o tom, kdo jsme, co jsme, jací jsme, když jsme s někým v páru. Je v tom velká síla a úplně jiný pohled na pár.

Co s těmi slovy v horoskopu pak uděláte, je už na vás…ale ten Hančin partnerský horoskop vám může soužití lépe pochopit a podstatně ulehčit. Nabídne hravou formu zásadní úvahy pro práci na vašem vztahu, nabídne řešení i těch situací, které jsou kritické a mohou vést k tomu, že to ti dva vzdají a rozejdou se. Mnohdy zbytečně. Ale chtít udělat něco pro vztah už musíte vy sami. Ani Hančin horoskop nezajistí, že to bude v pohodě, pokud oba do vztahu nedají svou lásku, toleranci, hledání pochopení a odpouštění.

Pokud svému partnerskému vztahu chcete rozumět víc než na základě vlastních pozorování a hodnocení, pochopit, co je za oponou, stavte se za Hankou pro společný horoskop. Umí to!

Titulek: Děkuji Ti za to, co jsi pro mě udělala Vložil: Aleš Datum: 30.07.2017

Horoskop u Hanky jsem si objednal trochu ze zvědavosti a trochu z nutnosti. Můj život se dostal do poměrně dramatického modu a já chtěl vědět něco víc, než mi nabízí mé vlastní vnímání a hodnocení a stereotypy myšlení a dosavadní zkušenosti…

Horoskop, který jsem od Hanky dostal, je zřejmě nejlépe zpracovaný ze všech 4 horoskopů, které jsem během svého života již četl. Popisuje naprosto trefně, kdo jsem, kde jsem, co řeším, na co si přicházím, i na co jsem si již přišel a to v překvapivých detailech. Smekám před těmi, kdo vytvořili systém, který je schopen popsat, co člověk žije, proč tomu tak je a dokonce jak by to mohl změnit. A smekám před Hankou. Naučila se tento systém číst, rozumět mu a předávat ho tak, abychom mu my laici rozuměli a věděli si s ním rady. Oceňuji Hančiny laskavé komentáře a vysvětlení při předání horoskopu a upozornění na ta nejpodstatnější místa. Vím, že se Hanka horoskopům věnuje s neobvyklou pečlivostí, láskou a vášní ji vlastní, že každému z nás s předáním horoskopu dává současně i mnoho hodin práce, naciťování se a hledání té nejvhodnější formy slov pro vyjádření toho, co nám chce předat. Dílo pak má takovou pozitivní energii, že stojí za to vzít horoskop do ruky a číst jednou, dvakrát, třikrát….

Děkuji Ti, Hani, žádný další horoskop již nebude mít kvalitu a "chuť", kterou má ten od Tebe.

Titulek: Konzultace Vložil: Vlasta Puklová Datum: 03.04.2017

Díky, milá Haničko.
Díky za to, že jsi mě vyhecovala k tomu, že mi nebude žádný Uran určovat, jak to mám mít v životě s penězi. Rozhodla jsem se, že si budu sama určovat jak a kolik a kde budu mít tok peněz. A už rok se mi to daří, být v hojnosti a mít stále dostatek. Děkuji.

Titulek: Osobní horoskop Vložil: Jiří Nováček Datum: 03.04.2017

Milá Hanko,

ještě jednou bych Vám chtěl velice poděkovat za horoskop, který jste mi vypracovala. Byl jsem fascinován tím, jak přesně jste v horoskopu zachytila věci,které jsem v životě prožíval a prožívám. Jak jsem Vám již říkal,myslím si, že pojmenováním určitých (ne vždy snadných) životních situací získáváme nad nimi kontrolu a hlavně možnost změnit je v náš prospěch, pokud budeme chtít. Nyní už naprosto rozumím tomu, že astrologie může pro někoho být nástrojem osobního rozvoje. Svůj horoskop jsem četl už více jak čtyřikrát a stále v něm nacházím nové a nové věci, které mi umožňují chápat, to co zažívám v každodenním životě.

Děkuji velice za Vaše citlivé a velice taktní komentáře ke věcem, o kterých jsme se při našem setkání bavili. Je vidět, že jste toho v životě již hodně prožila a můžete druhé obohatit a inspirovat svými zkušenostmi, hlubokým vhledem a optimismem. Díky moc za to, věřím tomu, že tohle je ta nejlepší cesta, jak s druhými mluvit a motivovat je k hledání jejich vlastních řešení.

Také bych chtěl moc ocenit tu obrovskou práci, kterou jste si s mým horoskopem musela dát, zřejmě jste pro astrologii skutečně nejen nadaná, ale také nadšená. Vzhledem k tomu mi přijde cena za vypracování horoskopu od Vás, více než přijatelná.

Hanko, ještě jednou Vám moc a moc děkuji za pomoc, které se mi díky Vašemu horoskopu dostalo a do budoucna Vám přeji hojnost, tak moc spokojených klientů, jak jsem já. Věřím tomu, že to bude ve prospěch nás všech.

Jirka

Titulek: Poděkování Vložil: Autorka Datum: 04.11.2016

Děkuji Vám z celého svého srdce, všichni jste mojí velkou inspirací.

Titulek: prognosticky horoskop Vložil: Romana Datum: 31.10.2016

Milá Hani dekuji za krásne setkaní plne duvěry objasnění a také objevů..... DĚKUJI JSI UZASNÁ BYTOST

Přidat nový příspěvek