Titulek: Děkuji Ti za to, co jsi pro mě udělala Vložil: Aleš Datum: 30.07.2017

Horoskop u Hanky jsem si objednal trochu ze zvědavosti a trochu z nutnosti. Můj život se dostal do poměrně dramatického modu a já chtěl vědět něco víc, než mi nabízí mé vlastní vnímání a hodnocení a stereotypy myšlení a dosavadní zkušenosti…

Horoskop, který jsem od Hanky dostal, je zřejmě nejlépe zpracovaný ze všech 4 horoskopů, které jsem během svého života již četl. Popisuje naprosto trefně, kdo jsem, kde jsem, co řeším, na co si přicházím, i na co jsem si již přišel a to v překvapivých detailech. Smekám před těmi, kdo vytvořili systém, který je schopen popsat, co člověk žije, proč tomu tak je a dokonce jak by to mohl změnit. A smekám před Hankou. Naučila se tento systém číst, rozumět mu a předávat ho tak, abychom mu my laici rozuměli a věděli si s ním rady. Oceňuji Hančiny laskavé komentáře a vysvětlení při předání horoskopu a upozornění na ta nejpodstatnější místa. Vím, že se Hanka horoskopům věnuje s neobvyklou pečlivostí, láskou a vášní ji vlastní, že každému z nás s předáním horoskopu dává současně i mnoho hodin práce, naciťování se a hledání té nejvhodnější formy slov pro vyjádření toho, co nám chce předat. Dílo pak má takovou pozitivní energii, že stojí za to vzít horoskop do ruky a číst jednou, dvakrát, třikrát….

Děkuji Ti, Hani, žádný další horoskop již nebude mít kvalitu a "chuť", kterou má ten od Tebe.

Přidat nový příspěvek