Horoskop/konzultace               

 Horoskopy

* TELEFONICKÁ KONZULTACE + HOROSKOP V PDF FORMÁTU
POZN.: Z důvodu současné situace týkající se koronaviru, nabízím dočasně jen telefonickou konzultaci.
Věnuji se zde jak osobnímu rozboru, tak i prognóze týkající se blízkého období. Nabízí se vám tak větší možnost, jak různé věci pochopit a také konstruktivně uchopit spo
ustu zajímavých příležitostí a nalézt způsob, jak si poradit i s těmi obtížnějšími, aby se Vám žilo radostněji. Smysl života je takový, jaký mu sami dáme.
Horoskop zahrnuje 60min. telefonickou konzultaci + sepsaný horoskop zaslaný předem v PDF formátu.

* PROGNOSTICKÝ HOROSKOP NA NÁSLEDUJÍCÍ ROK 
Nabízím pro klienty, kteří si přejí pouze prognózu na následující období (lze se podívat i zpětně). Není to o předvídání těžkých událostí, ale spíš o pochopení, čím si co přitahujeme a čemu v jakém období "hvězdy přejí" a co si naopak kdy pohlídat.
Horoskop posílám v e-mailem v PDF formátu, případně po domluvě poštou. 
V případě, že byste si přáli konzultaci, lze si předem domluvit a doplatit 30min. telefonické konzultace za 200,-Kč.

* ASTRO-KONZULTACE
Nabízím vám astrologickou 60min. telefonickou konzultaci, kde spolu můžeme popovídat o tom, co Vás zajímá.

* PARTNERSKÝ HOROSKOP
Moc ráda vypracuji tento horoskop partnerům, kteří mají zájem na vztahu/na sobě pracovat. Postavení "hvězdiček" vám může ukázat, jaké věci máte v souladu a které jsou náročnější a tedy zdrojem vašeho růstu - kde se můžete něco důležitého naučit. Také si pojmenovat to, co jste si třeba ani neuvědomili, že "ve svém partnerovi máte", co si s ním zažíváte. Ale také to, jak vy sami v sobě máte a co vás ve vztahu naplňuje, jakého partnera k sobě potřebujete.
I velmi náročný horoskop může být velmi konstruktivní. Jde hlavně o to, jak jsou partneři zralí, jak jsou ochotni si s láskou naslouchat, jak moc chtějí a co pro to dělají.

Horoskop zahrnuje 60min. telefonickoku konzultaci + sepsaný horoskop a předem zaslaný v PDF formátu e-mailem.

* DĚTSKÝ HOROSKOP
Tento horoskop je určen rodičům, kteří by rádi porozuměli citovým, mentálním, duchovním i fyzickým potřebám svého dítěte.
Dítě, kterému rodiče pomohou zjistit, kým je, může mít v životě větší možnost žít naplňující život.
Pomocí horoskopu můžete objevit způsob, jak navázat lepší vztah se svým dítětem a nalézt nové pohledy do jeho nitra. Můžete zjistit, jak vás dítě vnímá a jak k němu najít cestu, jaké hračky mu mohou nejlépe vyhovovat, jakou formou se bude nejlépe učit, které oblasti jeho tělíčka mají sklon k přetěžování se atd.
Silný vliv na dítě má rodinný životní styl i filozofie, ale když navíc použijete horoskop, můžete mu poskytnout optimální podmínky.
Tyto informace je možno použít pro dítě jakéhokoli věku.

Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF (případně je možná 30min. telefonická či skype konzultace za příplatek 200,-Kč).


* KALENDÁŘ PLODNÝCH DNŮ
Ráda Vám sestavím Váš osobní kalendář plodných dnů na období jednoho roku, kdy jsou "podle hvězdiček" největší šance k početí. Napíši Vám také i vhodná (většinou několikaměsíční) období, kdy máte velké šance na otěhotnění.
Touto metodou se také dá také skloubit astrologický postup s lékařským (tedy když si např. řešíte umělé oplodnění), kdy se mohu pokusit nalézt co nejharmoničtější aspekty, abych vám i takto mohla dopomoci k těhotenství.
Jedná se zde o bezpečný (a jistě i příjemný :)) způsob, jak pomoci přírodě.

Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF.

* HOROSKOP PEJSKA
Tento horoskop je určen všem, kteří by rádi lépe pochopili duševní, mentální i fyzické potřeby svého pejska.

Tento horoskop se dá vypracovat i v době, kdy si pejska vybíráte, nebo kdy si volíte dalšího vhodného parťáka ke svému pejskovi. Mohu vám za předem dohodnutou cenu porovnat více zvířátek najednou. Svým dvěma pejskům jsem dělala srovnávací horoskop, než jsem si je pořídila a od prvního dne se mají moc rádi a hezky spolu vycházejí. 

Celkově si ráda o pejscích studuji informace z různých zdrojů. 
A kdybyste chtěli horoskop pro jiného domácího mazlíčka, zkuste mne prosím kontaktovat.
Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF.

* TÉMATICKÝ HOROSKOP
Tento horoskop vám ráda vypracuji na téma, které si řešíte a které vás zajímá - například výpočet termínu svatby, spuštění podnikání, stavba domu...

Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF.


Více inforamcí Vám ráda sdělím telefonicky či emailem.