Horoskop/konzultace               

 Horoskopy

* OSOBNÍ (+PROGNOSTICKÝ) HOROSKOP
Věnuji se zde jak osobnímu rozboru, tak i prognóze . Nabízí se vám tak větší možnost, jak různé věci pochopit a také konstruktivně uchopit spoustu zajímavých příležitostí a nalézt způsob, jak si poradit i s těmi obtížnějšími, aby se Vám žilo radostněji. Smysl života je takový, jaký mu sami dáme. Horoskop zahrnuje 60 min. konzultaci + sepsaný horoskop.

* ASTRO-KONZULTACE
Nabízím vám astrologickou 60 min. konzultaci, kde spolu můžeme popovídat o tom, co Vás zajímá.

* PARTNERSKÝ HOROSKOP
Moc ráda vypracuji partnerům, kteří mají upříjmný zájem na vztahu pracovat, partnerský horoskop. Postavení "hvězdiček" vám může ukázat, jaké věci máte v souladu a které jsou náročnější a tedy zdrojem vašeho růstu - kde se můžete něco důležitého naučit. Také si pojmenovat to, co jste si třeba ani neuvědomili, že "ve svém partnerovi máte", co si s ním zažíváte. Ale také to, jak vy sami v sobě máte a co vás ve vztahu naplňuje, jakého partnera k sobě potřebujete.
I velmi náročný horoskop může být velmi konstruktivní. Jde hlavně o to, jak jsou partneři zralí, jak jsou ochotni si láskypně naslouchat, jak moc chtějí a co pro to dělají.

Horoskop zahrnuje 60 min. konzultaci + sepsaný horoskop pro oba partnery.

* DĚTSKÝ HOROSKOP
Tento horoskop je určen rodičům, kteří by rádi porozuměli jedinečnosti a citovým, mentálním, duchovním i fyzickým potřebám svého dítěte.
Dítě, kterému rodiče pomohou zjistit, kým je, může mít v životě větší možnost žít naplňující život.
Pomocí horoskopu můžete objevit způsob, jak navázat lepší vztah se svým dítětem a nalézt nové pohledy do jeho nitra. Můžete zjistit, jak vás dítě vnímá a jak k němu najít cestu, jaké hračky mu mohou nejlépe vyhovovat, jakou formou se bude nejlépe učit, které oblasti jeho tělíčka mají sklon k přetěžování se atd.
Silný vliv na dítě má rodinný životní styl i filozofie, ale když navíc použijete horoskop, můžete mu poskytnout optimální podmínky.
Tyto informace je možno použít pro dítě jakéhokoli věku.

Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF (případně je možná 30 min. telefonická či skype konzultace za příplatek 200,-Kč).


* KALENDÁŘ PLODNÝCH DNŮ
Ráda Vám sestavím Váš osobní kalendář plodných dnů na období jednoho roku, kdy jsou "podle hvězdiček" největší šance k početí. Napíši Vám také i vhodná (většinou několikaměsíční) období, kdy máte velké šance na otěhotnění.
Touto metodou se také dá také skloubit astrologický postup s lékařským (tedy když si např. řešíte umělé oplodnění), kdy se mohu pokusit nalézt co nejharmoničtější aspekty, abych vám i takto mohla dopomoci k těhotenství.
Jedná se zde o bezpečný způsob, jak pomoci přírodě.

Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF.

* HOROSKOP DOMÁCÍHO MAZLÍČKA
Tento horoskop je určen všem, kteří by rádi poznali nitro i mentální a fyzické potřeby svého mazlíčka.

Tento horoskop se dá vypracovat i v době, kdy si vybíráte zvířátko - mohu vám za předem dohoodnutou cenu porovnat více zvířátek najednou. Sama mám dva pejsky, kterým jsem dělala srovnávací horoskop, než jsem si je pořídila a od prvního dne se mají moc rádi. 

Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF.

* TÉMATICKÝ HOROSKOP
Tento horoskop vám ráda vypracuji na téma, které si řešíte a které vás zajímá - například výpočet termínu svatby, spuštění podnikání, stavba domu...

Horoskop zahrnuje sepsaný horoskop zaslaný ve formátu PDF.


Více inforamcí Vám ráda sdělím telefonicky či emailem.