Horoskop/konzultace               

 Horoskopy

* PROGNOSTICKÝ HOROSKOP
Ráda vám sestavím prognostický horoskop na následující 1 rok.


* OSOBNÍ HOROSKOP
Věnuji se zde hlavně osobnímu rozboru, ale zahrnuji částečně i prognózu. Nabízí se vám tak větší možnost, jak různé věci pochopit a také efektivně uchopit spoustu zajímavých příležitostí a nalézt způsob, jak si poradit i s těmi obtížnějšími, jak žít naplňující život plný radosti.
Smysl života je takový, jaký mu sami dáme.


* ASTRO-KONZULTACE
Nabízím vám astrologickou 60 min. konzultaci, kde spolu můžeme popovídat o tom, co Vás zajímá.

* PARTNERSKÝ HOROSKOP
Moc ráda vypracuji partnerům, kteří mají upříjmný zájem na vztahu pracovat, partnerský horoskop. Postavení "hvězdiček" vám může ukázat, jaké věci máte v souladu a které jsou náročnější a tedy zdrojem vašeho růstu - kde se můžete něco důležitého naučit. Také si pojmenovat to, co jste si třeba ani neuvědomili, že "ve svém partnerovi máte", co si s ním zažíváte. Ale také to, jak vy sami v sobě máte a co vás ve vztahu naplňuje, jakého partnera k sobě potřebujete.
I velmi náročný horoskop může být velmi konstruktivní. Jde hlavně o to, jak jsou partneři zralí, jak jsou ochotni si láskypně naslouchat, jak moc chtějí a co pro to dělají.

* DĚTSKÝ HOROSKOP
Tento horoskop je určen rodičům, kteří by rádi porozuměli jedinečnosti a citovým, mentálním, duchovním i fyzickým potřebám svého dítěte.
Dítě, kterému rodiče pomohou zjistit, kým je, může mít v životě větší možnost žít naplňující život.
Pomocí horoskopu můžete objevit způsob, jak navázat lepší vztah se svým dítětem a nalézt nové pohledy do jeho nitra. Můžete zjistit, jak vás dítě vnímá a jak k němu najít cestu, jaké hračky mu mohou nejlépe vyhovovat, jakou formou se bude nejlépe učit, které oblasti jeho tělíčka mají sklon k přetěžování se atd.
Silný vliv na dítě má rodinný životní styl i filozofie, ale když navíc použijete horoskop, můžete mu poskytnout optimální podmínky.
Tyto informace je možno použít pro dítě jakéhokoli věku.

* KALENDÁŘ PLODNÝCH DNŮ
Ráda Vám sestavím Váš osobní kalendář plodných dnů na období jednoho roku, kdy jsou "podle hvězdiček" největší šance k početí. Napíši Vám také i vhodná (většinou několikaměsíční) období, kdy máte velké šance na otěhotnění.
Touto metodou se také dá také skloubit astrologický postup s lékařským (tedy když si např. řešíte umělé oplodnění), kdy se mohu pokusit nalézt co nejharmoničtější aspekty, abych vám i takto mohla dopomoci k těhotenství.
Jedná se zde o bezpečný způsob, jak pomoci přírodě.

* HOROSKOP DOMÁCÍHO MAZLÍČKA
Tento horoskop je určen všem, kteří by rádi poznali nitro i mentální a fyzické potřeby svého mazlíčka. Mimo jiné se můžete dozvědět, jaký má nejsilněji obsazený  živel horoskopu - tedy jeho přirozený temperament, který by neměl být potlačen a také to, jak spolu "ladíte".

Tento horoskop se dá vypracovat i v době, kdy si vybíráte zvířátko - mohu vám za předem dohoodnutou cenu porovnat více zvířátek najednou.

* TÉMATICKÝ HOROSKOP
Tento horoskop vám ráda vypracuji na téma, které si řešíte a které vás zajímá - například výpočet termínu svatby, spuštění podnikání, stavba domu...

* PREDÁVÁNÍ ASTROLOGICKÝCH DOVEDNOSTÍ A ZKUŠENOSTÍ
Ráda Vám předám, co jsem se doposud naučila. Nabízím Vám vždy jeden den v měsíci (nebo dle domluvy), kdy se budeme věnovat postupně astrologii tak, abyste na konci (tj. po 11 lekcích) dokázali sami udělat rozbor osobnosti. Když budete mít zájem, dá se domluvit na pokračoání - prognostické metody, partnerské horoskopy.
Také se můžeme domluvit v mezičase na procvičovacích hodinových skype lekcích.


Více inforamcí Vám ráda sdělím telefonicky či emailem.