Spřátelené weby

Pavla Čadová - jedna z mých klientek - jóga - slova z Pavlínčina webu: Na lekcích kombinuji různé styly jógy. Používám prvky hatha jógy, jin jógy, hormonální jógy i power jógy. Každá hodina je jiná. Většinou sestavuji lekce intuitivně podle toho, kdo na cvičení přijde. Často dávám na výběr základní variantu pozice, nebo těžší provedení tak, aby si jógu vychutnali začátečníci i prokročilejší.
Zameřuji se na pomalé a vědomé provedení pozic a plynulost pohybů. Na vše je dostatek času, nespěcháme. Spěch je všude kolem, tak proč si ho pouštět do hodiny, která je jenom pro Vás. A stejně je to i s výkony, ty na mých lekcích nehledejte. Neznamená to ovšem, že nepoužíváme sílu. Síla tam je, jen v jiné podobě. Náročné pozice je možné provádět s jemností a zároveň silou. Bez zaťatých zubů a vrásek v obličeji. Pomáhá nám dech, uvolněnost, jemnost, vědomí a neúsílí. Ano, i náročnější pozice je možné za nějaký čas zvládnout bez úsilí. Nesoutěžíme. Postupně zaměřujeme pozoronost na sebe, svoje tělo, svoje pocity, svoji mysl..
Na jejích hodinách se také můžeme potkat. :-)
https://www.jogaprodusi.cz/

Lenka Singerová - automatická kresba, diagnostika a terapie pomocí alternativní psychologie, Reiki, Su-joku, aromaterapie, lithoterapie, výklad z tarotových karet atd. (m. část Brno - Černovice):
lenka.osoba.cz

ALFA ZDRAVÁ VÝŽIVA - Marek Pavlík - obchod mého kamaráda se zdravou výživou :
alfazdravavyziva.cz