Reference

Titulek: Velké díky Vložil: Eva Kotíková Datum: 12.12.2023

Hanka je velice vnímavá a srdečná žena a její horoskop pro mou vnučku byl zcela přesný.
Všem doporučuji.

Titulek: Hvězdička naděje Vložil: Jitka Datum: 17.11.2023

Na astrologickou konzultaci, setkání s hvězdami jsem šla poprvé a s nadějí, že se dozvím i něco pozitivního, co mě nakopne, dá naději.... že bude lépe a že to tam Hanička i v mém hvězdném rozložení v brzké době uvidí. Její astrologický výklad mi vysvětlila a dala i v tištěné podobě, takže se můžu kdykoliv do něj kouknout a uvědomit si různé aspekty. Určitě Haničku ještě navštívím. Moc děkuji.

Titulek: Podekovani Vložil: Katerina K. skeptik a pragmatik :) Datum: 11.05.2023

Dobry den, predne bych chtela podekovat za cas, ktery mi pani Hanka venovala. Moc si toho vazim. Za psana i mluvena slova. Rekla bych, ze maloco v horoskopu nesedelo. Jsem velky skeptik a astrologii jsem vyhledala poprve na zaklade osobni krize. Musim rict, ze jsem potrebovala jeste nekolik dni na zpracovani informaci. Bylo jich hodne. A prece jen - bavily jsme se o mem zivote! Libilo se mi, ze jsem dostala feedback na sve ne uplne fajn stranky a rady, jak s nimi nakladat. Rozhovor, do ktereho se mi puvodne vubec nechtelo, byl prijemny, vydareny a vedeny v pratelskem duchu. Velmi doporucuji a moc zdravim! At se Vam dari a at je k Vam svet laskavy :)

Titulek: Recenze Vložil: Kateřina Třeštíková Datum: 22.03.2023

Chtěla bych všem vřele doporučit slečnu Hanku Šimoníkovou. Její přístup je velice profesionální. Do hloubky s Vámi probere vše, co máte na srdci. Na horoskopech si dává záležet, vypracuje je do detailu a jako bonus Vám vše předá sepsané, takže se k tomu zpětně můžete vracet. Jsem moc ráda, že jsem poznala Haničku ve svém životě, protože neznám nikoho tak uvědomělého, jako je ona. A jako milovnice zvířat jsem ocenila i společnost jejích pejsků, což byla antistresová terapie sama o sobě. :-)

Titulek: Chvála Vložil: Leňa Datum: 30.11.2022

Upřímně chválím rozbor mého horoskopu. Informace ve spojení s postavením hvězd mě pomohly pochopit moji momentální situaci, ukázaly jiný úhel pohledu. Pochopila jsem, na co se mám zaměřit, kdy díky konstelacím mám možnost najít řešení. Srdečně děkuji...

Titulek: Prognostický horoskop Vložil: Dana Datum: 14.04.2022

Obrátila jsem se na Hanku podruhé, přibližně po dvou letech. Covidová doba nám přinesla úplně jiné starosti, hlavně omezené kontakty. Požádala jsem ji o vypracování prognostického horoskopu.

Věděla jsem, že Hanka reaguje velmi rychle a její práce je vždy velmi pečlivě vypracovaná. Výsledek byl přesně podle předpokladů. Horoskop byl zpracovaný do sebemenších detailů. Předchozí horoskop byl také podrobný, ale tento nový horoskop byl ještě lepší. Bylo vidět, že astrologie je pro Hanku životní cesta, velká láska a hlavně neustálé sebevzdělávání v tomto oboru. Opět velký posun, kdy jsem si myslela, že maxima už dosáhnout nelze.

Hančin horoskop je pro mě cenným rádcem, jak žít jinak. Navíc je Hanka velmi empatický člověk.

Titulek: Horoskopy Vložil: Adela Datum: 06.11.2021

Na doporučení jsem se obrátila na paní Hanku s prosbou o vypracování horoskopů pro své dva vnoučky. Byla jsem překvapena, jak rychle, elegantně a mile zareagovala. Horoskopy jsou pečlivě vypracované a rozšiřují mi pohled na mé vnoučky. Vím určitě, že udělají radost jejich rodičům, kteří dostanou horoskopy, jako dárek pod stromeček. Děkuji Vám paní Hanko, bylo to pro mne milé setkání s Vámi. Víc takových lidiček jako jste Vy.

Titulek: Poděkování Vložil: Ladislav F. Datum: 08.05.2021

Na slečnu Hanku jsem se obrátil s vypracováním horoskopu již podruhé. Nejenže mi s radostí vyhověla, ale dokonce ochotně pomohla poodhalit dalši fakta v mém horoskopu. A za to jí patří můj srdečný dik!

Titulek: osobni/prognostický horoskop Vložil: Lucie M. Datum: 11.03.2021

Hani, děkuji Vám. Já věděla proč jsem si Vás vybrala...

Titulek: Můj první horoskop Vložil: J:-) Datum: 12.02.2021

Chci moc Haničce poděkovat za můj první horoskop v životě. Otevřel mi nové možnosti na sobě pracovat a ukázal, že i minulost je ve hvězdách přesně zaznamenaná. Haničku všem doporučuji pro její laskavost a emapatii. Krásně vše vysvětlí a poradí .

Titulek: Horoskop k zamyšlení Vložil: Anička Datum: 24.12.2021

Děkuji, Hani,
otevřela jste mi v něčem opravdu oči.
Přeji vše dobré.

Titulek: Partnerský horoskop Vložil: Veronika Datum: 12.02.2021

K Haničce se ráda vracím, tentokrát to bylo s prosbou o vypracování partnerského horoskopu. Vše sedí, jak se říká, jako p*del na hrnec!
Je skvělé mít možnost se na naše radosti i strasti ve vztahu podívat z pohledu astrologie, získat díky tomu nadhled a pochopení jeden pro druhého, mít možnost si zvědomit nedostatky a něco s nimi dělat.
Ráda si horoskopy od Hanky jednou za čas pročítám a vždy mi přijde, že si uvědomím něco nového.
Ještě jednou MOC děkuji! :)

Titulek: Manuál na život Vložil: Nina Datum: 27.08.2020

Možno som si len šla potvrdiť veci, ktoré som dlhodobo tušila, ale nevedela s nimi naložiť - a či sú vôbec skutočné. V tom momente som potrebovala nástroje, učiteľa, povzbudenie, pohľad nezaujatého človeka.

Dostala som toto všetko, plus poriadku dávku pozitívnej energie a niekoľko stránok počteníčka o sebe (ktoré by mali dostať rodičia pri narodení potomka ako manuál).

Vrelo odporúčam navštíviť Hanku každému, kto sa dostal až sem =)

Titulek: Prognosticky horoskop - vystavba domu Vložil: David Datum: 17.07.2020

Nechal jsem si od Hanky zpracovat prognosticky horoskop s ohledem na stavbu rodinneho domu a rodinny zivot na cca 3 roky dopredu, abych mel jistotu, ze je aktualne spravna doba a hvezdy jsou tomu nakloneny. Musim rict, ze po par mesicich to pomerne dost sedi s ohledem na jednotlive faze/casovou vystavbu a vseho okolo oproti vykladu horoskopu. Kazdopadne tento rok bude narocny, od pristiho roku to vypada, ze vysvitne slunicko :-)

Az budu zase resit nejakou vetsi zalezitost, urcite se na Hanku zase obratim, jestli me zpracuje nejakou analyzu.

Titulek: Recenze horoskop Vložil: Marcela Datum: 05.05.2020

Chtěla bych moc poděkovat za příjemnou zkušenost. Všem kdo váhají, doporučuji odložit veškeré pochyby.

Velice příjemný přístup a celé sezení bylo v pozitivní a přátelské atmosféře.

Moc děkuji za tuto zkušenost.

Titulek: osobní/prognostický horoskop Vložil: Renata Pertlová Datum: 12.03.2020

Moc vám děkuji za osobní/prognostický horoskop.Musím říci,že jsem ho přečetla snad jedním dechem,..:o) Je to velice srozumitelné a výstižné,nemám k tomu co dodat.Jsem opravdu spokojena. Ještě jednou moc děkuji.

Titulek: Osobní horoskop Vložil: Jana Datum: 20.12.2019

Hanička je úžasný člověk, který rozdává pozitivní energii a pomáhá prostřednictvím hvězd ostatním. Rozebere vás od hlavy až k patě s pečlivým vysvětlením všech souvislostí. Překvapilo mě kolik toho o mě hvězdy řekly, některé věci byly natolik konkrétní, že nemohlo jít o náhodu. Haničku doporučuji všem, kteří jsou zvídaví a chtějí se o sobě dozvědět víc, nebo chtějí najít řešení při osobních problemech ať už v pracovní, nebo partnerské rovině. Hanka a její horoskop vám může pomoci. Děkuji Ti Hani :)

Titulek: Důkladný osobní horoskop. A prognóza jako bonus Vložil: Karolína Datum: 29.10.2019

Hanka.

Už za čas s ní by se mělo platit. Bez nadsázky. Ta energie, která z ni vyzařuje, je prostě neuvěřitelná. Při výkladu oceníte i pořádnou dávku empatie, je to takový hvězdný psycholog. No a když ke své osobnosti přidá zkušenosti, profesionální příštup a nadšení, je to úžasné. A to ještě nic nezačalo.

Objednala jsem si u Hanky osobní horoskop s výhledem do budoucna. S velkým očekáváním (a zvědavostí) jsem dorazila na osobní setkání. Čekala na mě příjemná atmosféra, klid, pohoda a pořádný pytel na lenošení, kde jsem více než hodinu trůnila. Takový odpočinek, čas sám pro sebe.

Co mi horoskop přinšel? Díky osobnímu horoskopu jsem získala zase nový (jiný) pohled na sebe sama. A především jsem pochopila hned několik věcí. Hanka mi doporučila praktická cvičení, jak se sebou pracovat. Jsem Beran, a to pořádněj. Takže jsem ocenila třeba tipy, jak pracovat s impulsivním chováním.

Povídání bylo velmi příjemné a Hanka mi vysvětlila vše tak, abych vše chápala. Jako začátečník, který se v astrologii tolik neorientuje, jsem odešla s pochopením. Pochopením sebe i toho, jak vše funguje. Hanka s velkou trpělivostí odpověděla všechny moje zvídané otázky. A že jich bylo.

Celý horoskop, tipy a "budoucnost" jsem si odnesla i na papíře. Hned na několika stránkách. A musím říct, že tak pečlivý přístup asi jen tak nenajdete. Umím si představit, že tak pečlivě sepsaný horoskop, který je dělaný na míru (jinak to taky nejde) vezme několik hodin času.

S radostí a upřímností doporučuji Hanku všem. Především těm, kteří o sobě chtějí něco zjistit. Je to ideální start, jak se sebou začít pracovat.

Hanko, děkuji Ti. Za to, že jsi mi ukázala zase trošku jiný směr. Moudrý směr.

Titulek: Osobní horoskop s prognózou Vložil: Veronika Datum: 03.10.2019

Nechala jsem si u Haničky vypracovat osobní horoskop s prognózou. Nevěděla jsem moc, co od toho očekávat a byla jsem velmi mile překvapena. Nejen, že je Hanka neskutečně zapálená pro věc, což se odráží na její pečlivosti, vědomostech a profesionalitě, ale také si s vámi o všem promluví na osobní konzultaci a dá vám ještě takový jiný pohled na věc a pochopení dané problematiky. Horoskop byl rozsáhlý a jsem za něj moc ráda. Je skvělé ho mít ve vytištěné podobě a moct se k tomu vracet :)
Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí, některé byly potvrzením toho, co jsem už sama dlouho v sobě cítila a Hanička mi poradila, jak s tím naložit dál.
Na Vánoce si nechám vypracovat horoskopy i pro své blízké (samozřejmě s jejich souhlasem).

Moc děkuji za všechno a těším se na další společné chvíle :)

Titulek: Astrologická konzultace Vložil: Dana Datum: 09.06.2019

Málokdy píší recenze, kromě těch pracovních, kde je to nutnost. Hanku jsem poznala, když byla studentkou střední školy. Já byla v roli učitele, ona moje žákyně. Potom se na dlouhou dobu naše cesty rozešly. Náhodou jsme se potkaly na autobusové zastávce, prohodily pár slov, kde mně Hanka sdělila, že se věnuje astrologií. Vzala jsem to jako informaci, že má Hanka zajímavého koníčka. Čas zase plynul a já jsem v určité životní etapě zjistila, že přešlapuji na místě a nehnu se dál. Otevřela jsem internet s tím, že se zeptám hvězd, co na to říkají. Na Hanku jsem si, v tu chvíli, ani nevzpomněla. Zcela náhodou se mně najednou zobrazila Hančina stránka. Řekla jsem si, že to není náhoda, ale velká výzva. Hanku jsem oslovila, obratem se mi ozvala a domluvily jsme si konzultaci.
Tentokrát jsme si vyměnily role, já byla žákem a Hanka mým učitelem. Nadchlo mě úplně všechno. Hančin profesionální přístup, velká empatie a její cenné rady. Hlavně obrovská dávka energie, kterou jsem v sobě pocítila. Naznačila mně, kde mám silné stránky a hlavně, kde dělám chyby, kde musím ještě hodně zapracovat. Musím také ocenit velmi podrobný výklad planetárního uskupení a jeho vliv na můj další život.
Nejraději bych za Hankou šla hned zítra, jak mě její konzultace “nakopla”, ale ráda si počkám delší čas. Ráda se za ní opět podívám a budu se těšit na její lidský přístup.

Titulek: Partnerský horoskop Vložil: Patrik Ščudla Datum: 03.05.2019

Po cca 3 letech vztahu jsem partnerce navrhl, že si necháme udělat partnerský horoskop od Hani. Měli jsme od ní už osobní, který se nám osvědčil a v mnohém pomohl pochopit naše osobnosti. Partnerka ale měla ze začátku strach, že se objeví něco v horoskopu, co by mohlo náš vztah rozbít. Když si ale přečetla na webu Hani, jakým stylem horoskop vypracovává, nakonec se její obavy rozplynuly.

Partnerský horoskop od Hani plně splnil to, jak jej ona sama definuje. Ve výkladu rozebrala, kde jsme v souladu a kde je největší nebezpečí k rozpadu vztahu. Na tyto nebezpečí však nahlíží jako na zdroj našeho růstu....tedy ne utíkat od těchto témat, ale jak na ně nahlížet a transformovat na něco užitečného s ohledem na naše osobnosti ovlivněné vesmírnými vlivy. Tam, kde by jiný astrolog řekl "tady je to těžký a asi spolu nevydržíte, pokud se tomu nebudete vyhýbat", ona nabízí inspiraci. Osobně si myslím, že právě vztahy, které jsou problematické v jednom tématu, jsou v jiném tématu velmi láskyplné. Holt neexistuje ideální vztah, jedině tak v hollywoodských filmech.

Jak Hani píše, zaměřuje se na klienty, kteří jsou zralí a jsou ochotni si láskyplně naslouchat a něco pro to dělají. Určitá práce je nutná vždy a časem se určitě zúročí v harmonickém vztahu, který oba naplňuje.

Dále rozebrala potenciál našeho vztahu, popsala co ve svém partnerovi máme, v čem je náš vztah jedinečný i z podvědomé úrovně. Také to, jak to každý z nás má v sobě zakódované a co ho ve vztahu naplňuje, jakého partnera k sobě potřebujeme.

Samozřejmě horoskop není dogma, je potřeba si dát spoustu času na pochopení a přemýšlení, jak to vlastně je … a také, že všechno v horoskopu nemusí být "cajk" (nikdo není neomylný), popř. to můžeme pochopit jinak než je myšleno. Je to jen užitečný pomocník, ne pán! Po měsících zkoumání si díky horoskopu více uvědomujeme, co nás spojuje, kam jít, kde je největší "poklad" našeho vztahu. A v dobách zlých zase pochopit, co se za tím skrývá, čemu se společně naučit a kde musí každý zapracovat sám na sobě. Horoskop nám dal spoustu naděje ve společnou cestu a rozpustil pocit beznaděje, který někdy v konfliktních situacích nastával.

Děkujeme moc Hani.


Titulek: Prognostický horoskop Vložil: Iva Datum: 20.04.2019

Hani je úžasná :-) horoskop mi vypracovala již podruhé takže můžu s odstupem času konstatovat, že to funguje.
I když horoskop není přesná předpoveď událostí-jak jsem původně očekávala....Stejně je fantastické že dokáže předem označit oddobí které je příznivé třeba k plnění snů či naopak při nepříznivém postavení planet kdy se nepouštět do závažných rozhodnutí a využít ke zklidnění sebebesama.
Konzulatece je povídání které vám umožní jiný úhel pohledu, na problém i na vás. Za mě doporučuji.

Titulek: partnerský horoskop Vložil: Veronika Datum: 08.01.2019

S Hankou jsem byla v kontaktu již dříve, když jsem si nechávala vypracovávat osobní horoskop pro sebe i syna, a již tehdy jsem byla velmi spokojená s jejím pozitivním přístupem a s vypracovanými horoskopy. Osobní i telefonické setkání bylo příjemné a rovněž poučné. Hanka je empatická a její lidský přístup je velkou výhodou při kontaktu s ní. Nyní jsem si nechala zpracovat partnerský horoskop a Hanka opět nezklamala, vše pojala a vystihla perfektně. Hani, velké díky za tvé nadšení, skvělou práci a rady, kterých není nikdy dost.

Titulek: Kalendář plodných dnů Vložil: Zuzka Dokoupilová Datum: 05.09.2018

S mužem jsme chtěli miminko. Začala jsem sledovat svůj cyklus a snažila jsem se "vychytat" ten správně načasovaný okamžik ovulace. Pár měsíců se mi to nedařilo, nebyla jsem si jistá. A tak jsem si nechala poradit od hvězd...teda Hanky, která umí ve hvězdách číst. Sestavila mi takový kalendář, ve kterém byly nejen nejvhodnější termíny ale i přesný čas, kdy je opravdu největší pravděpodobnost otěhotnění ale také, kdy tak úplně ideální termín zrovna není...kdy nám hvězdy radily do toho nejít. A vyšlo to, přesně v termín, který nám v kalendáři vyšel jako optimální, k nám dušička přišla a narodil se nám zdravý a úžasný syn. Ještě jednou Hani děkuji za tvé skvělé poradenství. Určitě mohu jen doporučit. Zuzka

Titulek: Velke diky Vložil: Veronika Datum: 20.03.2018

Ve svem zivote jsem se dostala takzvane do uzkych a shodou nahod jsem se dostala k Hanicce, ktera mi vypracovala osobni i partnersky horoskop.
Neskutecne mi konzultace s ni pomohla a dodala mi mnozstvi pozitivni energie, z ktere cerpam dodnes.
Nejvic si vazim, vstricneho pristupu a neskutecne podpory i po case, kdyz jsem se na ni obratila emailem.

Ani nevite, jak jste mi Hani pomohla.
Ze srdce dekuji a at se vam dari.
Vojtova

Titulek: Osobní horoskop Vložil: Iva Datum: 10.02.2018

Milá Haničko,moc děkuji za vypracování osobního horoskopu i za velmi příjemné setkání a povídání.
Přeji hodně štěstí :-)

Titulek: Kalendář plodných dnů Vložil: Petra Chříbková Datum: 30.11.2017

Dobrý den paní Šimoníková,
nepsala jsem dříve, abych něco nezakřikla. V únoru jste mi zpracovávala kalendář plodných dnů a psala jste, že by se to mohlo podařit už v březnu. No a taky že jo :) :). V listopadu se nám narodil malý Česťa. A proto bych ráda také využila Vaší nabídky zpracování dětského horoskopu.
Mockrát bych Vám touto cestou chtěla poděkovat. Ani nevíte, jak jsem ráda, že se to povedlo a pravda, moc jsem tomu nevěřila :). Jsem ráda, že jsem si vybrala na výpočet zrovna Vás.
Hezký večer a ještě jednou moc velké díky.

Titulek: Kdybych byl král, Hani by byla moje dvorní astroložka :-) Vložil: Patrik Ščudla Datum: 26.11.2017

Na vypilování strategie života se přímo Hani zaměřuje. Buďte tedy králi svého života!
Za 43 let svého života a 9 let práce na osobním rozvoji si troufám říct, že už
o sobě dost vím. Nestál jsem tedy o horoskop, který mě povede jako
vodící pes slepého. Chtěl jsem se s její pomocí posunout o několik levelů dál.
Hani mi moje klady a zápory vypočetla z horoskopu celkem přesně a tím jsem se ujistil, že mou zvolená cesta je ta pravá. Odstranil jsem pochyby, které někde v skrytu hlodaly. A samosebou jsem si i uvědomil nějaké mé falešné představy, které produkuje jen rozum na základě matoucích hodnot
nabízených „Systémem“. Někdy se rozum snaží znásilnit duši a pak jdeme cestou neštěstí.

Hani je schopna nejen objevit potenciál zrozence, ale také ukázat cestu,
identifikovat překážky. Samosebou, nic není na 100%...ale ten, kdo o sobě
nechce přemýšlet, ten nemůže využít horoskop od HANI na maximum.

Hani pomůže najít cestu ke štěstí, seberealizaci a spokojenosti.
Ale pak už musí máknout každý sám, nikdo to za něj neudělá.
I v mém horoskopu se objevili nové informace k přemýšlení o sobě,
takže mám zase o čem kontemplovat, jít do hloubky.

Titulek: Prognostický horoskop Vložil: Pavla Datum: 23.09.2017

Haničku už beru jako svého osobního poradce kdykoli mám pocit, že jsem se "ztratila" a potřebuju nasměrovat na cestu, která je opravdu ta moje a ne někoho jiného. A znovu to krásně a s grácií provedla:-) Kdykoli se s Hankou potkám, nabije mě energií a k tomu sdělí všechny informace tak, že prostě cítím a vím, kam se posunout. Nejde o to, že by mi konkrétně sdělila, co mám dělat.. Jen ve mně probudí to, co mě pak dál vede a dodá mi odvahu k tomu, abych pokračovala i po těch nevyšlapaných cestách. K tomu si ještě uvědomím na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Vím o svých slabých stránkách, ale o to častěji na ně ráda zapomínám v krizových situacích. Proto je fajn být si jich vědom i jaksi s předstihem a využít je ve svůj prospěch. Není to o tom vyhnout se chybám, ale nedělat ty stejné znovu:-) Kromě prognostického horoskopu už mám od Hanky osobní svůj i mého syna a často se k nim vracím, stejně jako k tomu prognostickému. Je prostě fajn mít je po ruce a když tápu, mrknout do nich. Často se v nich ta odpověď objeví. Hani děkuju!:-)

Titulek: Partnerský horokop Vložil: Aleš Datum: 30.07.2017

Kromě osobního horoskopu jsem si u Hanky objednal také partnerský pro právě začínající vztah. Osobní horoskop tedy již mám, ale ten partnerský mě znovu překvapil. Vidět to, co "cítíte" při osobním setkání s partnerkou napsané na papíře v několika trefně použitých větách, je naprosto jiný rozměr chápání vztahu samotného. A pro mě zásadní a nově bylo vidět, co se stane, když se potkají dva lidé, jaká bytost vznikne, jaké má vlastnosti a co je v tom spojení silné a co zase slabé, to je něco naprosto fascinujícího. Hanka umí i ty partnerské. Snad zkušenost, snad cit, nebo dar od PB spolu s mnoha hodinami Hančiné práce vydají pak za krásné dílo o tom, kdo jsme, co jsme, jací jsme, když jsme s někým v páru. Je v tom velká síla a úplně jiný pohled na pár.

Co s těmi slovy v horoskopu pak uděláte, je už na vás…ale ten Hančin partnerský horoskop vám může soužití lépe pochopit a podstatně ulehčit. Nabídne hravou formu zásadní úvahy pro práci na vašem vztahu, nabídne řešení i těch situací, které jsou kritické a mohou vést k tomu, že to ti dva vzdají a rozejdou se. Mnohdy zbytečně. Ale chtít udělat něco pro vztah už musíte vy sami. Ani Hančin horoskop nezajistí, že to bude v pohodě, pokud oba do vztahu nedají svou lásku, toleranci, hledání pochopení a odpouštění.

Pokud svému partnerskému vztahu chcete rozumět víc než na základě vlastních pozorování a hodnocení, pochopit, co je za oponou, stavte se za Hankou pro společný horoskop. Umí to!

Titulek: Děkuji Ti za to, co jsi pro mě udělala Vložil: Aleš Datum: 30.07.2017

Horoskop u Hanky jsem si objednal trochu ze zvědavosti a trochu z nutnosti. Můj život se dostal do poměrně dramatického modu a já chtěl vědět něco víc, než mi nabízí mé vlastní vnímání a hodnocení a stereotypy myšlení a dosavadní zkušenosti…

Horoskop, který jsem od Hanky dostal, je zřejmě nejlépe zpracovaný ze všech 4 horoskopů, které jsem během svého života již četl. Popisuje naprosto trefně, kdo jsem, kde jsem, co řeším, na co si přicházím, i na co jsem si již přišel a to v překvapivých detailech. Smekám před těmi, kdo vytvořili systém, který je schopen popsat, co člověk žije, proč tomu tak je a dokonce jak by to mohl změnit. A smekám před Hankou. Naučila se tento systém číst, rozumět mu a předávat ho tak, abychom mu my laici rozuměli a věděli si s ním rady. Oceňuji Hančiny laskavé komentáře a vysvětlení při předání horoskopu a upozornění na ta nejpodstatnější místa. Vím, že se Hanka horoskopům věnuje s neobvyklou pečlivostí, láskou a vášní ji vlastní, že každému z nás s předáním horoskopu dává současně i mnoho hodin práce, naciťování se a hledání té nejvhodnější formy slov pro vyjádření toho, co nám chce předat. Dílo pak má takovou pozitivní energii, že stojí za to vzít horoskop do ruky a číst jednou, dvakrát, třikrát….

Děkuji Ti, Hani, žádný další horoskop již nebude mít kvalitu a "chuť", kterou má ten od Tebe.

Titulek: Konzultace Vložil: Vlasta Puklová Datum: 03.04.2017

Díky, milá Haničko.
Díky za to, že jsi mě vyhecovala k tomu, že mi nebude žádný Uran určovat, jak to mám mít v životě s penězi. Rozhodla jsem se, že si budu sama určovat jak a kolik a kde budu mít tok peněz. A už rok se mi to daří, být v hojnosti a mít stále dostatek. Děkuji.

Titulek: Osobní horoskop Vložil: Jiří Nováček Datum: 03.04.2017

Milá Hanko,

ještě jednou bych Vám chtěl velice poděkovat za horoskop, který jste mi vypracovala. Byl jsem fascinován tím, jak přesně jste v horoskopu zachytila věci,které jsem v životě prožíval a prožívám. Jak jsem Vám již říkal,myslím si, že pojmenováním určitých (ne vždy snadných) životních situací získáváme nad nimi kontrolu a hlavně možnost změnit je v náš prospěch, pokud budeme chtít. Nyní už naprosto rozumím tomu, že astrologie může pro někoho být nástrojem osobního rozvoje. Svůj horoskop jsem četl už více jak čtyřikrát a stále v něm nacházím nové a nové věci, které mi umožňují chápat, to co zažívám v každodenním životě.

Děkuji velice za Vaše citlivé a velice taktní komentáře ke věcem, o kterých jsme se při našem setkání bavili. Je vidět, že jste toho v životě již hodně prožila a můžete druhé obohatit a inspirovat svými zkušenostmi, hlubokým vhledem a optimismem. Díky moc za to, věřím tomu, že tohle je ta nejlepší cesta, jak s druhými mluvit a motivovat je k hledání jejich vlastních řešení.

Také bych chtěl moc ocenit tu obrovskou práci, kterou jste si s mým horoskopem musela dát, zřejmě jste pro astrologii skutečně nejen nadaná, ale také nadšená. Vzhledem k tomu mi přijde cena za vypracování horoskopu od Vás, více než přijatelná.

Hanko, ještě jednou Vám moc a moc děkuji za pomoc, které se mi díky Vašemu horoskopu dostalo a do budoucna Vám přeji hojnost, tak moc spokojených klientů, jak jsem já. Věřím tomu, že to bude ve prospěch nás všech.

Jirka

Titulek: Poděkování Vložil: Autorka Datum: 04.11.2016

Děkuji Vám z celého svého srdce, všichni jste mojí velkou inspirací.

Titulek: prognosticky horoskop Vložil: Romana Datum: 31.10.2016

Milá Hani dekuji za krásne setkaní plne duvěry objasnění a také objevů..... DĚKUJI JSI UZASNÁ BYTOST

Titulek: prognosticky horoskop Vložil: Romana Datum: 31.10.2016

Mila Hani jsou chvile kdy se jim da ric osudove

Titulek: Osobní + prognostický horoskop Vložil: Monika Sobotová Datum: 16.05.2016

Už po pár mailech, které jsme si vyměnily, jsem se nemohla dočkat osobního setkání s Vámi, Hani. Má duše nejspíš věděla proč ;) . Nejen, že jste mi vysvětlila, proč se mi některé věci v životě dějí, ale také jste mi ukázala cestu, jak s tím vším naložit. Velmi si toho vážím a upřímně Vám za vše děkuji. :)

Titulek: Mnohočetné děkuj ! Vložil: Tajný ctitel Datum: 30.04.2016

Milá Hani.
Nikdy jsem nevěřil v dobro. V lásku, vždycky jsem přemýšlel mainstreamově a až díky tobě jsem dobrým člověkem. Nepřipouštím si špatné věci ani špatné lidi, žiji krásný pohodový a slunečný život plný úsměvů a užívám si jak své soukromí tak svoje zaměstnání na které se už taky dívám jinak :). Sice nám nevyšlo to o co jsme tak moc stáli, ale jsem si jistý, že taková žena jednou přijde která si zaslouží muže jako jsem já. Jediný problém bude mít, nebudeš to ty. Definitvní sbohem a jedno obrovské DĚKUJI !!!

Titulek: Děkuju!! Vložil: Pavla Datum: 02.04.2016

Hanička mě opět nabila energií, a to jsme spolu mluvili jenom po telefonu:-) Jelikož jsem byla velice spokojená s vypracováním svého osobního horoskopu i konzultací na tento rok, nechala jsem si vytvořit horoskop i pro svého 2-měsíčního syna a jsem moc ráda, že jsem se tak rozhodla. Můžu teď krásně vidět nejenom jeho potenciál, ale i oblasti, na které si dát pozor. Kde ho můžu podpořit a hlavně, jak mu rozumět, když budu mít pocit, že mu nerozumím:-) Jsem nadšená, že taková možnost je a jsem nadšená, že horoskopy tvoří právě Hanička. Jsi úžasná bytost Hani, ještě jednou děkuju!

Titulek: partnerský horoskop Vložil: Soňa Datum: 26.02.2016

Mohu jen doporučit, pokud jste na začátku nového vztahu je partnerský horoskop od Haničky úžasná pomůcka :) Krásně se ukáže ve kterých oblastech spolu s partnerem můžete skvěle fungovat, kde to ladí a hlavně na co se soustředit v případě, že se dozvíte i "negativní" informace a jaké je hlavně téma vašeho vztahu. Osobní výklad horoskopu od Hanky je sám osobě zážitek, vysvětlí, poradí, povzbudí, dodá energii...Pokud je člověk připraven na sobě pracovat, tak opravdu doporučuji. Hanička má dar od Boha :) .... můj názor!

Titulek: Hloubka Vložil: Marcela Datum: 11.01.2016

Jen člověk, který na sobě pracuje, odhaluje své vnitřní hodnoty, svou lásku, a jen tento člověk může druhým pomoci najít hloubku života. Hanička je úžasná Bytost, která tvoří nejenom "horoskopy", ale oživuje v nás naše zapomenuté Já...

Titulek: žijeme jen jednou Vložil: Tomáš Datum: 01.01.2016

V krátkosti : děkuji za životní změnu. Motivaci pro to co sem ztratil a nalezení toho co jsem nikdy neměl! Cesta ještě daleka ale už ne trnitá. Děkuji ti krásná usměvavá milá a milovaná hani!

Titulek: Realita Vložil: Vlasta Datum: 19.11.2015

Od Hanky jsem odcházela do deště a pochmourno jsem měla i v sobě, to co mi řekla, se mi moc nelíbilo. Nechtěla jsem tu Pravdu o sobě prostě slyšet. Můj přístup k zodpovědnosti byl prostě laxní. Po chvíli naštvanosti na ni i sebe, jsem si uvědomila, že je to jen na mě.
Děkuji za ukázání cesty, na co se zaměřit a jak přistupovat k životní cíle, své energii a penězům. Děkuji, Hani.

Titulek: Podekování Vložil: Pavla Datum: 10.11.2015

Milá Hani,
ráda bych Ti ještě jednou poděkovala za Tvůj horoskop a povídání, které proběhlo v lednu. Od té doby se stala spousta věcí a jednou z nich je i to, že jsem těhotná - už v 8 měsíci:-) A právě když jsem byla u Tebe, řešili jsme i těhotenství a případné umělé oplodnění a Ty jsi říkala, že máš pocit, že dušička už je někde kolem, no a opravdu byla:-) Otěhotněla jsem přirozeně a až na pár drobností všechno probíhá úplně v pohodě. A právě i Tvůj horoskop a přístup mi pomohl udržet nadhled i v horších chvílích a vždycky mi dodá důvěru v sebe sama, když začnu pochybovat.
Takže ještě jednou moc díky!

Titulek: Partnerský horoskop Vložil: Ivana Datum: 01.11.2015

Od partnerskénho horosopu jsem očekávala především info o možných problémech v našem vztahu a přesně toho se mi dostalo včetně přesného popisu obou našich osobností. Slečna Hanka je pečlivá a velmi příjemná, je vidět, že se své práci věnuje s radostí a má rozvynutou intuici.

Titulek: super Vložil: ja:-) Datum: 25.10.2015

I kdyz jsem od Hanci horoskop nikdy nezadal svym kamaradsko profesionalnim pristupem mi neskutecne pomohla ze sebou neco delat.roky za katrem s jeji astropomoci byly snesitelnejsi a jak maly kluk jsem se tesil na jeji vyklady.
Jo tato holka rozumi tomu co dela a i mene prijemne veci dokaze podat lidsky ze si je clovek uvedomi.dik Hani.

Titulek: Děkuji Vložil: Leona Datum: 14.10.2015

Hanku jsem poznala na doporučení své kamarádky. Musím říct, že velice ráda ji budu doporučovat dál . Je moc milá, vstřícná a dokáže i nepříjemné informace podat tak jemně , že je člověk bez "újmy" přijme. Ve svém oboru je opravdu odborník a stále na sobě pracuje. Respektuje názory druhého a nevnucuje svá přesvědčení . Mně ukázala cestu z tzv. bludného kruhu a tím mi dala naději. Děkuji.

Titulek: Feedback - Vypracovany horoskop a konzultacia Vložil: Peter Datum: 21.09.2015

Ezoterike sa venujem niekolko rokov. Som rad, ze som svoju doveru vlozil do Hanky. Vypracovany horoskop je detailny a na velmi profesionalnej urovni. Nepouziva "vseobecne formulacie", ale horoskop je vypracovany priamo na mieru klienta, podla jeho potrieb. Rovnako som bol spokojny i naslednou konzultaciou. Horoskop som dostal v papierovej podobe. Informacie na nom boli prehladne usporiadane a rovnako i niektore okruhy boli farebne zvyraznene. Rovnako sa mi pacilo, ze Hanka nikoho nesudi, ale pomohla mi pochopit niektore veci. Hanka je clovek, ktory Vas pozitivne nakopne a ak mate pochybnosti, ci uvazuje o nejakych zmenach dokaze Vam pomoct. Kazdemu doporucujem si horoskop v papierovej podobe odlozit a po uplynuti nejakej doby si ho zas precitat. Takze este raz dakujem za vsetko Hanka :D

Titulek: Tématický horoskop - nový projekt Vložil: Andrea Datum: 22.08.2015

Haničku jsem poznala na astro víkendu v Lužánkách. Je to správný člověk, který dobře zná své poslání, což se tam ověřilo, u jejího stolečku bylo stále plno. Protože má rychlejší objednací doby než moje původní astroložka, vyzkoušela jsem si ji tento týden. Vše mi vysvětlila, objasnila a posvětila mé záměry v novém projektu. Objevujte tedy nové sexuální zážitky s představením erotických pomůcek přes www.royalparty.cz Je to na skvělé cestě :) Děkuji moc, Hani.

Titulek: Nový směr v mém životě Vložil: Michaela Datum: 04.04.2015

Díky Hance se změnila spousta věcí v mém životě..
už po první kunzultaci a úžasně vypracovaném horoskopu,jsem pochopila,jaké věci se dějí v mém životě a hlavně proč...
Teď už jse vše jinak,lepší....
Velké díky!
Míša

Titulek: Poděkování Vložil: Zuzana Datum: 04.04.2015

Hani, Vy svému oboru děláte všechnu čest. Laik, skeptik i tvrdohlavec velice rychle zjistí, že horoskopu rozumíte jako nikdo jiný. A nejen horoskopu, ale i nám, lidem. Nad to jste neuvěřitelně přívětivá, inteligentní a já jsem velmi ráda, že se naše cesty protnuly. A doufám, že ne naposledy :-)

Je to občas velmi zvláštní, jaké lidi ve svém životě potkáme. Někdy z toho až příjemně mrazí :-)

Díky za Váš čas a zase někdy na shledanou!

Zuzana Kubátová

Titulek: Podekovani Vložil: Jindriska Datum: 07.02.2015

Aniž bych hledala astro poradu, Hanka na mě "vyskočila" z internetu a já jsem moc ráda, ze jsem se ji ozvala. Z Hanky je cítit obrovský zájem o člověka i o astrologii jako takovou a to z ní dělá výjimečně vnímavou "konzultantku" s naprostou profesionálním přístupem. Hankou vypracované horoskopy mi pomohly pochopit co, jak a proč se děje, vedou mě k lepšímu porozumění sebe sama a já jen doufám, že budu schopna tyto poznatky transponovat do vedení plnějšího a autentičtějšího života. Dekuju Hani:-)!

Titulek: Prostě děkuju:-) Vložil: Pavla Datum: 05.02.2015

Jsem opravdu ráda, že jsem si "náhodou" vybrala právě Haničku na zpracování horoskopu:-) Kromě toho, že je velice milá a plná pozitivní energie, kterou předává dál, mi také poskytla úžasný pohled na další aspekty mého život a mě samé. Osobní konzultace pro mě byla inspirujícím potěšením a z horoskopu budu čerpat ještě hodně dlouho, vlastně asi napořád:-D Hani moc děkuju, jsem ráda, že jsme se potkaly a doufám, že to nebylo naposled:-)

Titulek: Horoskop,Paní Vložil: Radek Hudák Datum: 25.01.2015

Vážně super,horoskop sedí. Hanka je fakt výborná,milá a hlavně chytrá! :) Jsem rád, že s ní můžu komunikovat a poptat se ji na věci,ohledně astrologie, atd :)

Titulek: Děkuji za horoskop Vložil: Lenka Lenny Š. Datum: 21.01.2015

Hani mě naprosto odhalila moji dráhu životem a také to, na co si mám dávat pozor, co se na té cestě naučit a v čem si více věřit:-)! Horoskop perfektně doplnila konzultací, kde mi případné nejasnosti mile vysvětlila :-). Ještě jednou děkuji moc, Hani!

Pro všechny jež váhají: Neváhejte a jděte do toho, život si řídíme my sami, ne ti druzí, a proto je dobré vědět jak na to ;)!

Titulek: Zrcadlo do duše Vložil: Jirka Smrž Datum: 30.12.2014

Jsem velice spokojený s Hančiným výkladem. Horoskop jsem si nechal dělat již po druhé ,protože jsem poprvé zjistil ,že vše je tak jak má být. Jen vše do času. Při čtení jsem si myslel ,že se dívám do zrcadla svého já:)) Jirka

Titulek: Horoskop Vložil: HH Datum: 02.08.2014

Výklad horoskopu není určen pro každého, a ne každý ho umí napsat tak, aby seděl přímo na daného člověka, ale Hanička se umí trefit přesně do černého. Občas si sice říkáte, to není možné, to nejsem já, ale když se zpětně vrátite k výkladu, uvědomíte si, že zde najdete i váš vývoj ne jen současnou realitu. Haničce moc děkuji za její čas, který mi věnovala, je to srdečný a přátelský člověk. Někdy vám, řekne věci které nechcete slyšet, ale pozdeji je oceníte, protože jste je potřebovali vědět.

Titulek: Horoskop Vložil: Jan Š Datum: 18.06.2014

Děkuji za horoskop, byl velmi povedený. Spousta věcí mi podle něj vyšla a pomohl mi.

Titulek: Neskutecna zkusenost Vložil: David Florian Datum: 13.03.2014

Člověk má jednou za život šanci potkat zpřízněnou duši, a někdo tu šanci ani nemá. Ale na mě se usmálo toto štěstí už podruhé, prvně v jiném živote a teď jsem potkal stejnou dusičku, kterou má v sobě schovanou Hanička. Toto se asi každému nemůže stát a já jsem poctěn tvojí energii kterou mi předáváš. Potkal jsem spoustu chytrých a moudrých lidi, ale ještě jsem nepotkal, tak učenlivého člověka, který má v sobě moudrost několika generací, co se zná a umí se poučit. Děkuji ti za toto setkání, které je i pro mě poučení.

Titulek: Re: dobití baterek Vložil: Jitka D Datum: 13.05.2014

Hano,
děkuji osudu,že jsem Vás měla tu čest poznat, jste člověk na svém místě, Váš horoskop mně otevřel nové možnosti, o kterých jsem netušila. Ale především jste vynikající člověk, plný energie, optimismu, umíte vlít život do žil, nabít energií, povzbudit,setkání s Vámi mě velmi obohatilo. DĚKUJI.

Záznamy: 1 - 60 ze 67

Přidat nový příspěvek